اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809134262411817

نحوه تابلوسازی و معرفی انواع تابلو تبلیغاتی

کد: 139809134262411817

http://bit.ly/2rn781c

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه اطلاعاتی در مورد انواع روش‌های تابلوسازی آمده است.

نحوه تابلوسازی
نحوه تابلوسازی و معرفی انواع تابلو تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغات محسوب می‌شوند و استفاده از تابلو تبلیغاتی تاثیر به سزایی در موفقیت یک کسب و کار دارد و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اما یکی از نکات قابل توجه در خصوص تابلو تبلیغاتی طراحی مناسب تابلو است. اگر تابلو تبلیغاتی به درستی و متناسب با کسب و کار مورد نظر طراحی شود مخاطبان بیشتری را جذب می‌کند و موثرتر خواهد بود و بالعکس اگر تابلو تبلیغاتی به درستی طراحی نشود و نکات طراحی در ان رعایت نشود بازخورد منفی خواهد داشت. به طور کلی نحوه طراحی تابلو تبلیغاتی بسیار مهم و حائز اهمیت است و بر همین اساس حتما لازم است طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی توسط یک تابلوساز ماهر و حرفه‌ای و اموزش دیده صورت گیرد.

انواع تابلو تبلیغاتی در صنعت تابلوسازی

شرکت اریانا با چندین دهه تلاش و تجریه در حال تولید جدیدترین و بهترین تابلوهای تبلیغاتی است. انواع تابلو تبلیغاتی شرکت تابلوسازی اریانا عبارت است از:

تابلو پلاستیل: تابلو پلاستیل ترکیبی از تابلو استیل و تابلو پلاستیک است و یکی از جدیدترین و زیباترین تابلوهای تبلیغاتی است. برای ساخت تابلو پلاستیل از ورقه‌های استیل برای سطح حروف و از ورقه‌های پلکسی گلاس برای لبه حروف استفاده می‌شود.

تابلو چلنیوم: تابلو چلنیوم از ورقه المینیوم و پلکسی گلاس ساخته شده است و در مدل‌های مختلف چلنیوم ساده، چلنیوم پانچ دار و یا ستاره‌ای و .... موجود است.

تابلو پترن : تابلو تبلیغاتی پترن یکی از حروف برجسته زیبا با اشکال هندسی و متفاوت است. تابلو پترن از ورقه‌های پلکسی دو لایه و لبه چلنیوم ۰.۴ طلایی پانچ و اس ام دی بلوکی وپی وی سی ۱۰ میل با برش CNC  تشکیل شده است.

تابلو نئون: نئون گازهای بیرنگی در طبیعت است که با اعمال تغییراتی  بر روی گاز نئون و عبور این گاز از لوله‌های شیشه‌ای رنگ قرمزی ایجاد می‌شود که بسیاز زیبا و جذاب است.

تابلو پولکی: تابلو تبلیغاتی پولکی شامل تایل‌هایی است که از قبل ساخته شده است و برای نمای تابلو تبلیغاتی استفاده می‌شود. پولکی‌های به کار رفته در نمای تابلو تبلغیاتی از جنس پلاستیک نرم است. تایل‌های پولکی در اشکال هندسی مختلف مانند دایره مربع و ... در سطح بازار موجود هستند.

تابلو فانتا کروم  :این مدل تابلو ظاهری شبیه تابلو فلزی مانند طلا و نقره و ... دارد و ساخت تابلو فانتا کروم توسط دستگاه به روش ابکاری است. تابلو فانتاکروم در چند مرحله و با تغییرات شیمایی ساخته می‌شود. فانتا کروم علاوه بر تابلو سازی در ساخت وسایل تزیینی و حتی ساخت لوگوی خودرو و ... کاربرد دارد.

تابلو استیل: تابلو استیل از ورقه‌های استیل ساخته شده که در عین حال که ساده است شیک بوده و در دو رنگ طلایی و نقره‌ای بیشتر در سطح بازار دیده شده است.

تابلو نور اندریک: تابلو نوراندریک علاوه بر نورپردازی در  داخل حروف در پشت کار هم نورپردازی انجام می‌شود که به اصطلاح به ان نور مخفی هم می‌گویند تابلوهای تبلیغاتی نور اندریک با پایه‌های چند سانتی متری بر روی نمای تابلو نصب می‌شوند و جلوه  زیبایی را به عنوان تابلو مغازه به ارمغان می‌آورند.

تابلو فلزی: تابلو فلزی از ورقه‌های فلزی ساخته شده و در رنگ‌های مختلف در سطح بازار موجود است.

تابلو وکیوم: تابلو وکیوم حروف برجسته سه بعدی است که بسیار زیبا و جدید است.

تابلو نئون پلاستیک:این تابلو  به طور کلی از ورقه‌های پلکسی گلاس ساخته شده و به دلیل عبور نور از این ورقه مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

تابلو لاسوگاسی: از تابلو لاسوگاسی معمولا برای مکان‌های هیجان انگیز و تفریحی استفاده می‌شود. در تابلو لاسوگاسی از لامپ‌های زیادی بر روی سطح حروف برای نورپردازی استفاده می‌شود.

تابلو کریستال: در تابلو کریستال از ورقه‌های پلکسی گلاس شفاف استفاده می‌شود و همچنین با استفاده از دانه‌های کریستال در زیر ورقه‌های پلکسی نمایی زیبا در این مدل تابلو ایجاد می‌شود.

تابلو یونولیتی: حروف برجسته یونولیتی همانطور که از نامش پیداست ازیونولیت ساخته شده است. ورقه‌های یونولیت قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی مانند وزن سبک و ضد اب بودن و رنگ پذیر بودن  و کند سوزی ... را دارد و بر همین اساس برای تزئینات و دکراسیون‌های داخلی و نمایشگاه‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت تابلو سازی اریانا تولید کننده سایر تابلوهای تبلیغاتی مانند تابلو رینگی، تابلو پولکی، تابلو لتر مکسی و نور اندریک و ... نیز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]