اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980913426297477

نمایشگاه گردشگری زوریخ

نمایشگاه صنعت گردشگری زوریخ؛ سوئیس (FESPO)

کد: 13980913426297477

http://bit.ly/2P7r1Bc

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه صنعت گردشگری زوریخ (FESPO) از 10 الی 13 بهمن ۱۳۹۸ در شهر زوریخ کشور سوئیس برگزار می‌شود. نمایشگاه گردشگری زوریخ بزرگترین نمایشگاه تجاری برای تعطیلات و مسافرت است که در سال 2019 حدود 600 غرفه دار در این نمایشگاه، نوآوری‌های خود را ارائه دادند و 65000 بازدید کننده را به سمت خود کشاندند.

نمایشگاه گردشگری زوریخ – سوئیس (FESPO)
نمایشگاه گردشگری سوئیس

fespo اطلاعاتی درباره‌ی تعطیلات و گردشگری در اختیار بازدید کنندگان خود قرار می‌دهد. این رویداد کالایی از صنعت سفر و جهانگردی را نشان می‌دهد. با تور نمایشگاه گردشگری ناخدای سفر می‌توان به کشور اسپانیا سفر کرده و از این نمایشگاه بازدید کرد.

تاریخ شروع نمایشگاه، پنجشنبه 10 بهمن 1398 (2020 – 30 JANUARY) و تاریخ پایان آن یکشنبه 13 بهمن 1398 (2020 – 02 FEBRUARY) است. سطح برگزاری نمایشگاه خارجی، بین المللی است و مکان برگزاری آن مرکز نمایشگاهی Messe – زوریخ – سوئیس است.

قصدهای مختلف با نمایندگان خود در محل نمایشگاه حضور دارند. آنها نکاتی را برای تعطیلات جالب و تفریحی منحصر به فرد پرماجرا آماده کرده‌اند و مشتاقانه منتظر هستند تا با جزئیات و حضوری به حضار توصیه کنند.

بخش‌های اصلی نمایشگاه

کمپینگ، کاروانسراها، اوقات فراغت، تعطیلات، ورزش وگردشگری.

مشخصات غرفه داران شامل بخش‌های مسافرتی، اپراتورهای تور، فدراسیون‌های ورزشی، دفاتر اطلاعات گردشگری، استراحتگاه‌ها، تجهیزات غواصی، مدارس غواصی، مقصد غواصی، خطوط هوایی و هتل‌‌ها.

کشورهایی از تمام قاره‌ها ، به علاوه کل طیف تورهای مسافرتی، در نمایشگاه زوریخ حضور دارند. این یک فرصت ایده آل برای متخصصان غواصی بشمار می‌آید. این نمایشگاه بهترین مکان برای عاشقان ورزش نیز است که در آن هر وسیله ورزشی را می‌توانند پیدا کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه صنعت گردشگری زوریخ می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی ناخدای سفر به آدرس www.nakhodasafar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی ناخدای سفر

شرکت خدمات مسافرت هوایی ناخدای سفر با شماره مجوز رسمی 14123 – 902 از سازمان میراث فرهنگی و ، صنایع دستی و گردشگری  و سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت می نماید . مجری تورهای اروپا به صورت گروهی و انفرادی ،مجری تورهای آسیایی و مجری تور کانادا کلیه خدمات اخذ ویزای شینگن ، کانادا و آسیایی انجام رزرواسیون هتل و بیمه مسافرتی صادرکننده کلیه پروازهای چارتری و سیستمی خارجی و داخلی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح