اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980913426309692

بهبود ناراحتی‌های عضلانی با برنا کامبوچا

کد: 13980913426309692

http://bit.ly/36cxS3b

، تهران , (اخبار رسمی): چای برنا کامبوچا برطرف کننده ناراحتی‌های عضلانی در شانه و گردن بوده و سبب تقویت قوای عمومی بدن است. به سبب وجود اسید گلوکورنیک، ویتامین‌ها و مواد معدنی دیگر می‌تواند علاوه بر ترمیم علائم آرتروز، درد آن را کاهش داده و سبب بالا بردن سطح انرژی و فعالیت بیشتر افرادی که مبتلا به دردهای مزمن هستند می‌شود.

بهبود ناراحتی های عضلانی با برنا کامبوچا
بهبود ناراحتی‌های عضلانی با برنا کامبوچا

نتایج تحقیقات انجام گرفته، حاکی از آن است که چای کامبوچا برطرف کننده ناراحتی‌های عضلانی در شانه و گردن بوده و سبب تقویت قوای عمومی بدن است به سبب وجود اسید گلوکورنیک، ویتامین‌ها و مواد معدنی دیگر می‌تواند علاوه بر ترمیم علائم آرتروز، درد آن را کاهش داده و سبب بالا بردن سطح انرژی و فعالیت بیشتر افرادی که مبتلا به دردهای مزمن هستند می‌شود.

تولید اسید هیالورونیک به کاهش درد و ورم مفاصل کمک کرده و همچنین اتصال اسید هیالورونیک اجازه می‌دهد تا رطوبت بیشتری برای بافت همبند بدن تولید شود. در نتیجه سبب حفظ بافت‌های سالم، انعطاف پذیری و روان شدن کار مفاصل، تسکین درد حاد در انسان، تسکین خستگی پس از فعالیت ورزشی، از بین بردن دردهای عضلانی و گرفتگی عضلات پا و دیگر موارد درد در بدن است.

البته رعایت رژیم غذایی و ورزش نیز در این راه می‌توانند تأثیر بیشتری بر این امر داشته باشد. چای برنا کامبوچا در درمان نقرس و آرتروز به عنوان یک دیورتیک (داروهای ادرار آور یا دیورتیک ها) عمل می‌کند. این بدان معنی است که مصرف چای کامبوچا به از بین بردن سموم بدن و کاهش التهاب مفاصل و زوال درد در بدن کمک می‌کند. مقدار مصرف این چای سه بار در روز و هر بار حدود 50 – 100 میلی لیتر است.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برنا کامبوچا

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال 1394 به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی