اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809134263513855

آشنایی با هنرکده آماتیس استودیو

کد: 139809134263513855

http://bit.ly/2rTplDz

، تهران , (اخبار رسمی): هنرکده آماتیس استودیو بنا دارد برای زیباسازی ساختمان‌ها و فضاهای داخلی و خارجی آنها با استفاده از تکنیک استیندگلس (Stained Glass) که همان شیشه‌های تکه تکه است طرح‌های شیشه تزئینی و ... را در فضاهای قابل اجرا ساخته و اجرا کند.

هنرکده آماتیس استودیو
آشنایی با هنرکده آماتیس استودیو

برای زیباسازی ساختمان‌ها و فضاهای داخلی و خارجی آنها با استفاده از تکنیک استیندگلس Stianed Glass که همان شیشه‌های تکه تکه است می‌توان طرح‌های شیشه تزئینی، درب شیشه‌ای، گنبد شیشه‌ای، سقف کاذب شیشه‌ای، گالری نمونه کار شیشه تزئینی و گالری نمونه کار درب شیشه‌ای، گنبد شیشه‌ای، شیشه تزئینی، درب لابی شیشه‌ای، درب ورودی شیشه‌ای، سقف کاذب شیشه‌ای، ساخت گنبد شیشه‌ای، ساخت شیشه‌های تزیینی، نمونه کار درب شیشه‌ای، نمونه کار شیشه‌های تزیینی را در قالب سنتی، کلاسک و مدرن در فضاهای قابل اجرا ساخته و اجرا کرد.

سقف‌های کاذب شیشه‌ای مدرن، امروزه بسیار رایج است. این نوع سقف‌ها علاوه بر ایجاد محافظت، دارای جذابیت زیادی نیز است. کف پشت بام به عنوان مکانی است که ساکنان یک ساختمان می‌توانند با ایجاد سقف‌های کاذب جذاب، با استفاده از پانل‌های سقفی تزئینی متنوعی که چشم را به خود جلب می‌کنند، جلوه‌ای خاص به آن ببخشند. سقف کاذب علاوه بر زیبایی‌هایی که دارد، ویژگی‌های کاربردی بسیاری را نیز ارائه می‌دهد. به عنوان مثال برخی از سقف‌های کاذب صداهای مورد نیاز را تقویت کرده و در مقابل، صداهای ناخواسته را به حداقل می‌رسانند.

سقف‌های کاذب ابتدا تنها برای پنهان کردن مشکلات سقف و ارائه تعادل در آن و نیز کنترل صدا در یک اتاق یا فضا استفاده می‌شد. رفته رفته استفاده از سقف‌های کاذب پیشرفته‌تر شد و موارد و تزئینات بیشتری را در بر گرفت. امروزه انواعی از سقف‌های کاذب ایجاد شده است که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد.

از جمله سقف‌های کاذبی که امروزه در منازل و ساختمان‌ها کاربرد دارد، سقف کاذب شیشه‌ای است که می‌تواند زیبایی فضا را دو چندان کند.

علاقه‌مندان جهت ارتباط با هنرکده آماتیس استدیو می‌توانند با شماره‌ 02155730401 تماس حاصل کنند تا ضمن دریافت راهنمایی با نمونه‌های جدیدی از این طرح نوین نیز آشنا شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هنرکده آماتیس استودیو

هنرکده آماتیس استودیو بنا دارد برای زیباسازی ساختمانها و فضاهای داخلی و خارجی آنها با استفاده از تکنیک استیندگلس Stianed Glass که همان شیشه های تکه تکه می باشد طرح های شیشه تزئینی, درب شیشه ای, گنبد شیشه ای, سقف کاذب شیشه ای, گالری نمونه کار شیشه تزئینی و گالری نمونه کار درب شیشه ای, گنبد شیشه ای, شیشه تزئینی, درب لابی شیشه ای, درب ورودی شیشه ای, سقف کاذب شیشه ای, ساخت گنبد شیشه ای, ساخت شیشه های تزیینی, نمونه کار درب شیشه ای, نمونه کار شیشه های تزیینی را در قالب سنتی، کلاسک و مدرن در فضاهای قابل اجرا ساخته و اجرا نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل