اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809134263613854

با حضور دکتر طاهره صابری، مسئول مدیریت واحد کارآفرینی

سمینار «خالق زندگی‌ات باش» 5 دی ماه 1398 برگزار می‌شود

کد: 139809134263613854

http://bit.ly/2rf1bmL

، تهران , (اخبار رسمی): سمینار «خالق زندگی ات باش» با هدف «رشد و بهبود فردی دانشجویان دانشگاه و آموزش مهارت‌های زندگی»، 5 دی ماه 1398 در دانشگاه پیام نور در رشت برگزار می‌شود.

سمینار «خالق زندگی ات باش» 5 دی ماه 1398 برگزار می‌شود
سمینار خالق زندگی ات باش - 5 دی ماه - رشت، دانشگاه پیام نور

به گزارش دبیرخانه سمینار خالق زندگی ات باش، این سمینار که توسط واحد کارآفرینی دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود، میزبان دانشجویان دانشگاه پیام نور و علاقه‌مندان به آموزش، که با هدف کسب مهارت‌های زندگی و بهبود فردی خواهد بود.

حامد موحدی پویا، سخنران این سمینار، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این سمینار گفت: «خدا را  شکر می‌کنم که توانستم در کنار بانوی توانمند خانم زهرا قلی پور باشم و بتوانیم سمینار خوبی را به لطف خدا برگزار کنیم. ان شاء الله در سمینار خالق زندگی ات باش در مورد مهارت‌های زندگی صحبت خواهیم کرد»

حامد موحدی پویا در این زمینه افزود: «بخش دوم سمینار که در خدمت دوستان هستم موضوع رسالت شخصی را صحبت خواهم کرد و در مورد هدف از زندگی و هدف در زندگی و شناخت ارزش‌ها مطالب خوب و ارزشمند را ارائه خواهم کرد. »

سمینار خالق زندگی ات باش که برای اولین بار به صورت مشترک با خانم زهرا قلی پور برگزار ‌می‌شود، تلاش داریم تا مطالب مهم و خوبی را ارائه کنیم.

حامد موحدی پویا در زمینه جزئیات برگزاری این سمینار و تمایز آن با رویدادهای دیگر اضافه کرد: «امیدوارم که افرادی که در سمینار حضور دارند با یادگیری یک نکته زندگی خود را تغییر دهند.»

موضوعات محوری سمنیار:

سخنران این سمینار، موارد زیر را به عنوان برخی از موضوعات محوری این سمینار برشمرد:

بخش اول
زهرا قلی پور

  • نقش تو در زندگی
  • کارکرد مغز
  • قدرت ادراک
  • پارادایم شیفت

بخش دوم
حامد موحدی پویا

  • کشف رسالت
  • شناخت ارزش‌ها
  • چطور به اهدافمون برسیم؟

سخنرانان اصلی سمینار زهرا قلی پور، موضوع سخنرانی: چطوری در زندگی مشروط نشویم؟ و حامد موحدی پویا، موضوه سخنرانی: چطور رسالت‌ خود را پیدا کنیم؟

برنامه‌های جانبی این سمینار  شامل پرسش و پاسخ، رونمایی کتاب و هدیه ویژه است.

سمینار خالق زندگی ات باش، در روز 5 دی ماه 1398 در دانشگاه پیام نور در رشت برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آن می‌توانند به سایت movahedii.com مراجعه و یا از طریق سایت ایوند /Evnd.co/08HVJ  و یا با شماره تلفن 09212317539 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وب سایت آموزش کشف رسالتِ، هدف، ارزش

سلام. حامد موحدی پویا هستم مدرس رسالت شخصی و رسالتم این هست که به مردم کشورم آموزش های مفید و موثر بدهم. یکی از هدف های من آموزش کشف یا پیدا کردن رسالت شخصی و شناخت ارزش ها به همه مردم کشورم هست. ان شاء الله به این هدفم برسم. خداروشکر دز حوزه های مختلفی فعالیت کردم و در حال حاضر هم به عنوان کوچ سخنرانی و فن بیان در مجموعه بیشتر از یک در حال فعالیت هستم. امیدوارم بتوانم با آموزش های مفید و موثر به همه مردم کشورم کمک کنم و همیشه در راستای رسالتم باشم. تشکر

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش