اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809134264413749

انواع کابینت لاکچری را بشناسیم

کد: 139809134264413749

http://bit.ly/2LzYHqh

، تهران , (اخبار رسمی): قاعده‌ی خاصی برای استفاده از این متریال وجود ندارد ولی به دلیل داشتن ظاهر شکیل، بیشتر برای منازل ثروتمندان و دکوراسیون‌های سلطنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع کابینت لاکچری را بشناسیم!
انواع کابینت لاکچری را بشناسیم

در گذشته شاهد انواع کابینت قدیمی چوبی در منازل سلطنتی بودیم، اما تنها موضوعی که در طراحی کابینت از گذشته تا به امروز مورد تغییر و تحول قرار نگرفته شکل کلی استفاده از انواع کابینت در آشپزخانه است.

در این میان برای رفع برخی نواقصی که در دیوار ممکن است وجود داشته باشد، از انواع کابینت عمودی برای پوشانندگی آن استفاده می‌شود که کاربردهای متفاوتی نیز می‌تواند داشته باشد.

مهم ترین نکته‌ای که در انتخاب کابینت باید مد نظر داشت رنگ آن است. رنگ کابینت باید حتما با دکوراسیون منزل هارمونی داشته باشد در غیر این صورت فضای ایجاد شده، فضای مطلوبی نخواهد بود. به همین منظور می‌توان از انواع رنگ‌هایی که با  رنگ اصلی و پایه مطابقت دارند استفاده کرد.

دسته‌ای از کابینت‌ها هستند که به دلیل رنگ روشن به عنوان کابینت عروس در بازار عرضه می‌شوند. تمامی این کابینت‌ها دارای طیف رنگی روشن از قبیل کابینت طلایی، کابینت شیری، کابینت کرم قهوه‌ای، کابینت فندقی و ... هستند.

معمولا در آشپزخانه‌هایی که فضای کوچکی دارند از کابینت‌های رنگ روشن استفاده می‌شود زیرا باعث روشن‌تر شدن و بزرگنمایی فضای موجود می‌شود.

بعد از انجام طرح و رنگ مورد نظر، مسئله‌ای که بسیار حائز اهمیت است انتخاب نصاب یا کابینت کار است. اگر بهترین نوع متریال نیز استفاده شود اما نیروی ماهری برای نصب و اجرا انتخاب نشود، نه تنها هزینه‌ای که صرف شده هدر می‌رود بلکه نتیجه‌ی رضایت بخشی نیز نخواهد داشت.

مجموعه شهر کابینت در تلاش است همواره در انجام پروژه‌های خود از بهترین متریال و در اجرا از ماهرترین افراد استفاده کند تا رضایت مشتریان را جلب کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل