اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980913426457781

به من ماهی نده، ماهی گیری یاد بده

برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی در بنیاد نیکوکاران شریف

کد: 13980913426457781

http://bit.ly/2OMqDcu

، تهران , (اخبار رسمی): کارگاه‌های رایگان توانمندسازی که در موسسه خیریه نیکوکاران شریف برگزار می‌شود قصد دارد مددجویان را برای بازار کار آماده کند. در این دوره‌های آموزشی، به مددجویان آموزش‌هایی داده می‌شود که بعد از تمام شدن دوره، کارآفرین شوند و بتوانند درآمد کسب کنند.

به من ماهی نده، ماهی گیری یاد بده!
برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی در بنیاد نیکوکاران شریف

یکی از این کلاس‌های آموزشی که هفته پیش در موسسه نیکوکاران شریف برگزار شد، آموزش استفاده از رزین در ساخت زیورآلات زنانه و وسایل تزیینی بود.

ستفاده از رزین در ساخت زیورآلات، این روزها بین مردم خیلی طرفدار پیدا کرده و از کارهای پر درآمد است که به راحتی می‌توان از طریق آن درآمدزایی کرد.

به همین خاطر تصمیم گرفته شد این کارگاه آموزشی برای مددجویان نیکوکاران شریف برگزار شود. این کارگاه در دو جلسه برگزار شد و در این دو جلسه مباحث تئوری و نحوه درست کردن رزین و ساخت زیورآلات با رزین به هنرجویان آموزش داده شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد نیکوکاران شریف

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف دارای مقام مشورتی ویژه از شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد، یک مؤسسه مردم‌ نهاد است که برابر اهداف منطبق با اساسنامه، فرآیند کمک و خدمت رسانی به ایتام و خانواده‌های نیازمند به حمایت مادی و معنوی را با رعایت شئون، عزت و کرامت انسانی انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه