اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980913426497781

بنیاد نیکوکاران شریف دعوت می‌کند:

پویش اهدای وسایل گرمایشی زمستانه

کد: 13980913426497781

http://bit.ly/2DIOraX

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به برودت هوا و عدم دسترسی هموطنان کم برخوردار به امکانت گرمایشی و لباس گرم، بنیاد نیکوکاران شریف با هدف رسیدگی فوری به نیازها و رفع آنها در تعامل با خیرین و یکایک هموطنان عزیز، برای مشارکت در تامین وسایل گرمایشی زمستانه دعوت به اهدای احسان و کمک‌های نقدی و غیر نقدی می‌کند.

پویش اهدای وسایل گرمایشی زمستانه
پویش اهدای وسایل گرمایشی زمستانه

این روزها هوا بسیار سرد است. وقتی گونه‌های کودکان از سرما گل می‌اندازد و دستان خود را از روی ناچاری روی اجاق گاز می‌گیرند که کمی از گرما را به وجود خود برسانند، فقط بار غم و شرمساری است که روی چهره والدین نقش می‌بندد.

چون این بچه‌ها پدر ندارند، این مادر است که این دنیای سخت را باید به دوش بکشد تا بچه‌ها را محافظت کند و تمام این درد را به جان بخرد.

اما با یاری شما می‌توانیم به انها کمک کنیم که بخش کوچکی از این مشکلات را با آنها در مسیر زندگی شریک شد.

به ما بپیوندید و در این راه ارزشمند ما را حمایت کنید تا بتونیم به بیش از 2500  خانواده نیازمند لوازم گرمایشی مثل بخاری، هیتر، پتو، لباس گرم، کاپشن و کلاه برسانیم.

علاقعه مندان جهت ارتباط و کمک می‌توانند به سایت www.sharifcharity.com مراجعه و یا با شماره  02161604 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد نیکوکاران شریف

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف دارای مقام مشورتی ویژه از شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد، یک مؤسسه مردم‌ نهاد است که برابر اهداف منطبق با اساسنامه، فرآیند کمک و خدمت رسانی به ایتام و خانواده‌های نیازمند به حمایت مادی و معنوی را با رعایت شئون، عزت و کرامت انسانی انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه