اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980913426507009

از آژانس تبلیغاتی باروک مشاوره رایگان تبلیغاتی دریافت کنید

کد: 13980913426507009

http://bit.ly/2PhAmXe

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): مجموعه باروک قصد دارد کسب و کارهای استان کرمانشاه را با مقوله‌ی مشاوره در تبلیغات و بازاریابی آشنا کند و آنها را از اشتباهات معمول و پرهزینه در کارشان دور نگه دارد.

از آژانس تبلیغاتی باروک مشاوره رایگان تبلیغاتی دریافت کنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآوا

آژانس تبلیغاتی باروک، در راستای رفع معضل ضعف تبلیغات در استان کرمانشاه در نظر دارد به کسب و کارهای فعال استان، در خصوص چگونگی و نحوهء فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی مشاوره رایگان ارائه دهد.

میلاد تیرانداز، مدیر آژانس تبلیغاتی باروک در این خصوص گفت: «برای اینکه تبلیغ از کارایی و اثربخشی لازم برخوردار باشد لازم است که فعالیت‌های تبلیغاتی بر اساس یک برنامه تبلیغاتی مناسب انجام گیرد، داشتن یک برنامه تبلیغات به کسب و کارها کمک می‌کند تا با پیمودن مسیری درست به نتیجه‎ای قابل قبول دست پیدا کنند.

وی افزود: «ما در مجموعه باروک قصد داریم، کسب و کارهای استان کرمانشاه را با مقولهء مشاوره در تبلیغات و بازاریابی آشنا کنیم و آنها را از اشتباهات معمول و پر هزینه در کارشان دور نگه داریم.»

وی تصریح کرد: «از تمامی واحدهای کسب و کاری تولیدی و خدماتی کرمانشاه دعوت می‌کنیم چالش‌ها و مشکلات خود را در حوزه تبلیعات و بازاریابی با ما در میان بگذارند.»

بدین منظور واحد روابط عمومی مجموعه باروک در راستای حل مشکلات، همچنین توسعه و رشد کسب و کار، آماده تعامل و  همکاری با واحدهای کسب و کار و شنوندهء نظرات از طریق شماره تماس 08338398708 است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]