اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809134267213660

پرده بیمارستانی آنتی باکتریال و رابطه آن با آلودگی محیطی مراکز درمانی

کد: 139809134267213660

http://bit.ly/2DTjmkL

، تهران , (اخبار رسمی): یک پرده بیمارستانی آنتی باکتریال در آزمایشگاه آلوده شده و تعداد باکتری‌های آن با آلودگی پرده‌های عادی مقایسه شد. کاهش قابل توجهی در CFU / cm2 در پرده بیمارستانی آنتی باکتریال پس از 24 ساعت مشاهده شد. بعد از گذشت دو ماه نیز به طور قابل توجهی میزان آلودگی پایین بوده است.

پرده بیمارستانی آنتی باکتریال و رابطه آن با آلودگی محیطی مراکز درمانی
پرده بیمارستانی آنتی باکتریال شرکت رادمان نوین برای بیمارستان ها، مراکز درمانی و مطب ها

پرده بیمارستانی آنتی باکتریال به تازگی یکی از پر طرفدارترین محصولات تجهیزات هتلینگ بیمارستانی شده است. پرده بیمارستانی آنتی باکتریال بسیار ضروری و مهم برای جدا سازی مراکز درمانی، مطب‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها به کار می‌رود.

این محصول به دلیل آنتی باکتریال بودن، میکروب‌ها و باکتری‌های محیط را جذب نمی‌کند. همچنان ضد لک و ضد خون است. پرده بیمارستانی قبلا از پارچه‌های معمولی استفاده می‌شد و مشکلات زیادی داشت.

جذب لک،  جذب خون،  به خوبی شسته نشدن،  جذب انواع میکروب‌ و باکتری و هزینه زیاد جهت شست و شو و ... مواردی هستند که می‌توان به آنها اشاره کرد. عفونت‌ها اکتسابی بیمارستانی برای مدت زیادی روی پرده می‌مانند و با محلول‌های ضد عفونی نیز از بین نمی‌روند.

بهترین راه برای داشتن محیطی عاری از هر گونه میکروب و باکتری استفاده از پرده بیمارستانی آنتی باکتریال است. مواد بکار رفته در این محصول با استفاده از قدرت ضد باکتریایی نقره یک سیستم پیوند دهنده نوآورانه تشکیل داده شده، که کلیه باکتری‌های سطح پارچه را از بین می‌برد. بدون اینکه از دوام و ماندگاری آن کاسته شود.

این محصول از جنس پلی استر بوده با روکش نانو و تا 300 بار شست و شو خواص خود را حفظ می‌کند. وزن آنها کم بوده و براحتی جا به جا می‌شوند.

مطالعات نشان داده‌اند که ارتباطی بین محیط بیمار و میزان آلودگی و خطر انتقال وجود دارد. پرده‌های حفظ حریم خصوصی با خصوصیات ضد میکروبی باعث افزایش زمان آلودگی در مقایسه با پرده‌های حریم خصوصی استاندارد می‌شوند.

طی آزمایشی پرده آنتی باکتریال بیمارستانی آلوده و تعداد باکتری‌های آن با آلودگی پرده‌های عادی مقایسه شد. کاهش قابل توجهی در CFU / cm2 در پرده آنتی باکتریال بیمارستانی پس از 24 ساعت آلودگی آزمایشی با سودوموناس آئروژینوزا ، Acinetobacter baumannii ، استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به متی سیلین (MRSA) یا موجودات تولیدکننده طیف گسترده (Escherichia colie یا Klebs) وجود دارد. ) ، در مقایسه با پرده‌های حریم خصوصی استاندارد. میزان آلودگی محیطی با S. epidermis ، Streptococcus viridians ، E. coli ، S. haemolyticus ، S. aureus ، S. capitis ، باکتری‌های گرم منفی غیر تخمیر شده و گونه‌های باسیلوس نیز بعد از گذشت دو ماه از بین پرده‌های آنتی باکتریال به طور قابل توجهی کمتر بودند.

پرده آنتی باکتریال بیمارستانی از هزینه‌های غیرمستقیم مربوط به تغییر پرده و لباسشویی جلوگیری کرده و علاوه بر آن بهبود ایمنی بیمار را دو چندان کرده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت شرکت رادمان نوین به نشانی  radmannovin.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت رادمان نوین

مشاوره خرید پرده، پرده زبرا، پرده پلیسه، پرده لوردراپه، پرده شید، پرده بیمارستانی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان