اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809144268013865

ایجاد کسب و کار با دستگاه برش لیزری در صنعت بسته بندی

کد: 139809144268013865

http://bit.ly/2sUFrgF

، تهران , (اخبار رسمی): استفاده از دستگاه برش لیزری جهت ایجاد کسب و کار های خانگی و تولید انواع جعبه‌های چوبی و مقوایی برای مشاغل گوناگون از جمله کارهایی که است که به راحتی قابل اجراست.

ایجاد کسب و کار با دستگاه برش لیزری در صنعت بسته بندی
ایجاد کسب و کار با دستگاه برش لیزری در صنعت بسته بندی

مشاغل گوناگونی جهت تهیه جعبه‌های بسته‌بندی محصولات خود، نیاز به تهیه‌کنندگانی دارند که آن جعبه‌ها را با دستگاه برش لیزری آماده می‌کنند. فرصت‌های شغلی در این زمینه هر روز بیشتر می‌شود

تعداد زیادی از زنان و مردان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در چند سال اخیر به دلیل  عدم وجود فرصت‌های شغلی یا مشکلات مالی، تورم و کمک به خانواده، تصمیم گرفتند که مشاغل خانگی برای خود ایجاد و شروع به کسب درآمد کنند. کار کردن در منزل باعث می‌شود که مادران بتوانند در خانه در کنار کار، به امور منزل و نگهداری کودکان خود برسند. همچنین کار کردن در منزل باعث حذف شدن هزینه‌های رفت و آمد و ذخیره شدن زمان، می‌شود.

مشاغل خانگی مشاغلی هستند که قابلیت انجام در محیط خانه را دارند و مزاحمتی برای افراد و همسایه‌ها ایجاد نمی‌کنند. مشاغل خانگی در چند سال اخیر بسیار زیاد شده و تنوع فراوانی یافته است. شرکت رکورد نیز در ایجاد این گونه مشاغل نقش به سزایی داشته است. یکی از مشاغلی که این شرکت به افرادی که به دنبال مشاغل خانگی هستند و قصد دارند در محیط شخصی خود کاری را شروع کنند، پیشنهاد می‌کند، مشاغل مربوط به ساخت و تولید بسته بندی‌های مختلف با دستگاه برش لیزری است.

امروزه در هر صنفی انواع مختلف بسته بندی وجود دارد. بسته بندی در رستوان‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، کارخانه‌ها و غیره کاربردهای زیادی دارند که به تعدادی از آنها در ادامه اشاره می‌شود:

بسته بندی‌های مواد غذایی و فروشگاه‌ها: در رستوران‌ها بسته بندی‌هایی از قبل آماده شده است که برای غذای بیرون بر استفاده می‌شوند. بعضی شرکت‌ها و کارخانه‌ها، مواد غذایی تولیدی را از طریق بسته بندی‌های مقوایی به بازار عرضه می‌کنند.

جعبه‌های بسته بندی جواهرات: امروزه جعبه‌های بسته بندی برای گالری‌ها و فروشگاه‌های معتبر معرف برند آنها است و هر فروشگاهی بسته بندی با سایز، اندازه، طرح و رنگ مورد نظر خود را دارد که معرف آن شرکت و آن برند است.

همچنین انواع دستگاه لیزر در سایزهای کوچک و بزرگ و قیمت‌های مختلف و  مقرون به صرفه، بسته به نیاز مخاطبان وجود دارد و از آنجایی که صنعت بسته بندی بسیار صنعت پر کاربردی است می‌توان انتظار پیشرفت و سود قطعی از این کسب و کار داشت.

در چند سال اخیر صنعت بهداشت و گردشگری از افراد خواسته است که دیگر از کیسه‌های پلاستیکی استفاده نکنند و به افراد پیشنهاد می‌دهد تا از موادی دیگر به عنوان جایگزین پلاستیک استفاده کنند. مدتی است که فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به جای کیسه‌های پلاستیکی از کیف‌های بسته بندی کاغذی و مقوایی استفاده می‌کنند.

اینجا این سوال مطرح می‌شود که بسته بندی‌ها چگونه تولید می‌شوند؟

امروزه بسته بندی‌های مختلف را می‌توان به راحتی با دستگاه‌های برش لیزری انجام داد. دستگاه‌های برش لیزر قابلیت برش و حکاکی روی کاغذ و مقوا را بدون سوختگی دارند. برای تولید بسته بندی‌ها، ابتدا باید طراحان، طرح بسته بندی خود و چگونگی برش آن را طراحی کنند.

براساس نوع برش و خط تا، در نرم افزار کورل می‌توان به راحتی طرح را اجرا و به دستگاه ارسال کرد، دستگاه‌ها براساس فایلی که دریافت می‌کنند از طریق لیزر قسمت‌های تعیین شده طرح را برش می‌دهند و قسمت‌هایی از آن که نیاز به خط تا دارد را با حک لیزری، حکاکی می‌کنند.

کار با دستگاه برش لیزری محدودیت ندارد و این خود شخص است که با ایده‌های جدید می‌تواند کسب و کاری پرسود با آن ایجاد کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رکورد

وارد کننده و فروشنده انواع دستگاه ها و ماشین آلات و ملزومات چاپ و تبلیغات و بازاریابی

اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | کار و استخدام