اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809144268410239

کاغذ دیواری سه بعدی نشیمن

کد: 139809144268410239

http://bit.ly/2LB5os4

، تهران , (اخبار رسمی): حساس‌ترین قسمت دکوراسیون هر منزلی، دکوراسیون فضای نشینمن است، زیرا کانون دوستی، محبت و هم چنین محل تجمع افراد خانواده است و باید طوری طراحی و دیزاین شود که حس خوبی را انتقال دهد.

کاغذ دیواری سه بعدی نشیمن
کاغذ دیواری سه بعدی نشیمن

به همین دلیل، کاغذ دیواری یکی از کاربردی‌ترین متریال‌های دکور خانگی به شمار می‌رود که می‌توان از کاغذ دیواری سه بعدی لوکس نیز استفاده کرد و نتیجه رضایت‌بخشی را تجربه کرد.

طراحان و کارشناسان دکوراسیون استفاده از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار با طیف رنگی روشن و شاد را بیشتر برای این قبیل فضاها پیشنهاد می‌کنند، البته سلیقه شخصی افراد نیز دخیل است.

فضای نشینمن، تقریبا پر رفت و آمدترین و مورد توجه‌ترین قسمت است به همین دلیل باید سعی شود از طرح‌های شلوغ با ترکیب رنگ تیره استفاده نشود. توجه به وسایل پذیرایی در انتخاب کاغذ دیواری بسیار حایز اهمیت است. برای مثال اگر شخصی آپارتمانی با لوازم لوکس و دیزاین‌های سلطنتی دارد حتما می‌تواند از انواع کاغذ دیواری سه بعدی لاکچری استفاده کند تا همخوانی و هارمونی بین اجزا و کاغذ دیواری ایجاد شود و زیبایی محیط زندگی را چندین برابر نمایان کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]