اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809164271212696

شرایط زندگی و کار در سوئیس

کد: 139809164271212696

http://bit.ly/2LzfoC0

، تهران , (اخبار رسمی): سوئیس از جمله کشورهایی است که هر شخصی جهت مهاجرت به آن فکر می‌کند. می‌توان مهاجرت به سوئیس را از گزینه‌های اول مهاجرتی در اروپا دانست. طبیعتا کشوری چون سوئیس با اقتصادی قوی شرایط مهاجرتی متفاوتی با دیگر کشورها دارد. این شرایط در ادامه بررسی خواهد شد.

چگونگی مهاجرت به سوئیس
شرایط زندگی و کار در سوئیس

نکته‌ای که لازم است مورد توجه متقاضیان  مهاجرت به سوئیس قرار گیرد، میانگین بالای هزینه‌های زندگی در این کشور است. افرادی که به تازگی قصد ورود به این کشور را دارند در ابتدا اقامتی سخت خواهند داشت. راه‌های اقامت سوئیس از طرق دیگری نظیر تولد، ازدواج، تحصیل، کار و سرمایه گذاری امکان پذیر است. بررسی طرق مهاجرت و اخذ اقامت دائم در خصوص خدمات شهروندی از سایر خدمات موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت است.

انواع راه‌های مهاجرت به سوئیس

انواع راه‌های مهاجرت به هر کشوری به پنج دسته تقسیم می‌شود. سوئیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. 

مهاجرت به دسته‌های ذیل تقسیم می‌شود:

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کاری
 • مهاجرت از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت از طریق ازدواج و نامزدی
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

هزینه زندگی در سوئیس

بررسی هزینه زندگی در سوئیس از جمله نکاتی است که در باب مهاجرت، اخذ اقامت و تابعیت این کشور لازم است مورد توجه متقاضیان قرار گیرد. واجدین شرایط مهاجرت با در نظر گرفتن طرق مهاجرت توسط موسسه سفیران سروش سعادت امکان بهره گیری از مشاوره تخصصی در همین باب را دارند. هزینه‌های زندگی از مراحل اول در خصوص مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و… برای متقاضیان دارای اهمیت است. ریز هزینه‌های زندگی در سوئیس در ادامه بررسی شده است.

 • شرایط درآمد در سوئیس چگونه است؟
 • هزینه مسکن در سوئیس چگونه است؟
 • قیمت حمل و نقل در سوئیس چگونه است؟

کار در سوئیس

همواره کار در سوئیس به عنوان یکی از برترین کشورهای دنیا با زیبایی‌‌های خاص خود و اقتصادی پویا، آرزوی بسیاری از افرادی بوده که تمایل به مهاجرت دارند. با اینکه هزینه زندگی در سوئیس بالاست اما با کار در سوئیس می‌توان به درآمد بالایی نیز رسید. رسیدن به کشور اسکی و کوه‌های آلپ و همچنین کشور طبیعت نقاشی وار آن هم با ویزای کاری هدف و غایت بسیاری از افرادی است که دنبال بهترین‌های اروپا برای خود و خانواده هستند.

کشور سوئیس مقر بزرگترین سازمان‌های بین المللی و نماینده حقوق بشر دنیا و همچنین کشوری با ثبات و امن با اقتصادی پایدار است. نرخ بیکاری پائین و ثروتمند باعث شده تا هر ساله خیل عظیم مهاجران به این کشور سرازیر شوند. می‌توان با مشاوران زبده و کارآمد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در باب راه‌های مختلف مهاجرت در تماس بود و به پاسخ سواللات خود دست یافت.

 • شرایط کار در سوئیس به چه صورت است؟
 • روند اخر ویزای کاری سوئیس چیست؟
 • آیا فرصت کاری مناسب در سوئیس وجود دارد یا خیر؟

درباره کشور سوئیس

سوئیس خانه‌ای است برای اقتصاد پایدار، حقوق بالا، نرخ بیکاری کم و همچنین در حال حاضر این کشور مقصد بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی است. با جمعیت 8.5 میلیون نفر، سوئیس یک کشور نسبتا کوچک است. با وجود این و چالش‌های اخیر بحران اقتصادی، این کشور دارای یکی از با ثبات‌ترین اقتصادهای جهان است که میزان بیکاری آن فقط 2.4 درصد است. با کیفیت عالی زندگی، دستمزد بالا و نرخ مالیات پایین، جای تعجب نیست که سوئیس به طور فزاینده‌ای مقصد بسیاری از فارغ التحصیلان جستجوی شغل باشد.

روند کار در سوئیس

نیروی کار بین المللی در کدام مناطق سوئیس می‌توانند موفق باشند؟ نیروی کار بین المللی ممکن است در شهرهای بزرگ سوئیس مانند بازل، برن، ژنو، لوزان و زوریخ موفق‌تر از مناطق روستایی و شهرهای کوچک‌تر باشند. با این حال، زندگی در شهرهای سوئیس پرهزینه است و زوریخ و ژنو به طور منظم در میان گران‌ترین شهرهای جهان قرار دارند.

اقتصاد سوئیس تحت تأثیر بخش خدمات است. سوئیس دارای یک صنعت گردشگری پر رونق است و شغل مهمانداری و هتلداری در سراسر کشور موجود است. کسانی که علاقه مند به اشتغال در بانکداری و بیمه هستند، احتمالا در زوریخ فرصت پیدا خواهند کرد و کسانی که برای کار حرفه‌ای در مواد شیمیایی یا داروها فرصت‌های شغلی در بازل پیدا خواهند کرد. محبوب‌ترین مشاغل برای فارغ التحصیلان در سوئیس، بانکداری، مهندسی، بیمه، IT و داروسازی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است. این مجموعه یک شخص کاملا حقوقیست که مالکیت آن به صورت سهامی بوده که منحصر و متعلق به یک فرد نیست که در آن وکلای کشورهای کانادا و انگلستان و ایران به صورت سهامدار شناخته شده واین مجموعه به صورت کاملا شرکتی اداره میشود. بیشترین آمار ویزاها و اقامت واخذ پاسپورت کشور دوم را این مجموعه داشته که در قسمت ویترین مجموعه میتوانید مشاهده بفرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح