اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980916427147477

جزئیات نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)

کد: 13980916427147477

http://bit.ly/2qtlLQ0

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه صنعت گردشگری میلان (BIT) از 20 الی 22 بهمن ۱۳۹۸ در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می‌شود. نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) یک رویداد تاریخی است که توسط Fiera Milano برگزار می‌شود و از سال 1980 تاکنون گردشگران و مسافران از سراسر جهان را به لومباردی (میلان) کشانده است.

نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)
نمایشگاه گردشگری ایتالیا

تاریخ شروع این نمایشگاه یکشنبه 20 بهمن 1398  (2020 – 09 FEBRUARY) و تاریخ پایان آن سه شنبه 22 بهمن 1398 (2020 – 11 FEBRUARY) است.

سطح برگزاری نمایشگاه خارجی، بین المللی است و در مرکز نمایشگاهی Fieramilanocity –  Underground M5 Portello – میلان، ایتالیا برگزار می‌شود.

بیش از سی سال، BIT مرکزی مناسب برای گردهمایی کارشناسان صنعت گردشگری بوده و آنها را با دقت خاصی انتخاب کرده و از مناطق جغرافیایی با بالاترین نرخ رشد اقتصادی و از همه بخش‌های زنجیره ایدور هم جمع می‌‌کند. این رویدادی است که شامل بیش از یکصد کنفرانس و سمینار در مورد آخرین روندهای صنعت گردشکری سازنده است.

چه کسانی از نمایشگاه گردشگری BIT بازدید می‌کنند؟

بیت همیشه دارای دو بعد بوده است:

  • یکی متعلق به مسافران است که کارشناسان مسافرتی همیشه به روز هستند
  • دیگری متعلق به متخصصان گردشگری، آژانس‌های مسافرتی، تورهای مسافرتی، شرکت‌های حمل و نقل، هتل‌ها، ارائه دهندگان فناوری و مطبوعات است.

با گذشت سال‌ها، مخاطب جدیدی به این رویداد اضافه شده‌اند، که به طور فزاینده‌ای روی محتوا و همچنین برخورد سنتی تقاضا و عرضه متمرکز می‌شود؛ این برنامه شامل :

  • اپراتورهای مسافرتی آنلاین
  • مبتدیان
  • وبلاگ نویسان سفر
  • تازه فارغ التحصیلان
  • و متخصصان جوان که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند.

گردشگران ایرانی برای سفر به کشور زیبای ایتالیا نیاز به دریافت ویزای شنگن دارند و هر زمان که بخواهند می‌توانند از طریق آژانس ناخدای سفر برای دریافت ویزا، بلیط و هتل اقدام کنند.

در این مسیر گردشگران می‌توانند از تخفیف پروازهای چارتر و پروازهای سیستمی ناخدای سفر استفاده کنند و همچنین با رزرو هتل با قیمت مناسب از سفر خود لذت ببرند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه گردشگری میلان و مشاهده تور نمایشگاه BIT ایتالیا می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی ناخدای سفر به آدرس www.nakhodasafar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی ناخدای سفر

شرکت خدمات مسافرت هوایی ناخدای سفر با شماره مجوز رسمی 14123 – 902 از سازمان میراث فرهنگی و ، صنایع دستی و گردشگری  و سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت می نماید . مجری تورهای اروپا به صورت گروهی و انفرادی ،مجری تورهای آسیایی و مجری تور کانادا کلیه خدمات اخذ ویزای شینگن ، کانادا و آسیایی انجام رزرواسیون هتل و بیمه مسافرتی صادرکننده کلیه پروازهای چارتری و سیستمی خارجی و داخلی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]