اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809164272413884

۵ کاربرد اصلی پی پال

کد: 139809164272413884

http://bit.ly/2P2Zdzg

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه اینترنت برای انجام اموری مثل پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و یا رزرو هتل امری بدیهی است. ولی زمانی که این پرداخت‌ها به صورت ارزی باشند امری بسیار دشوار برای ایرانیان خواهد بود، به دلیل تحریم ایران برای انجام این پرداخت‌ها نیاز به داشتن انواع کردیت کارت‌ها و یا کیف پول‌های الکترونیکی است.

۵ کاربرد اصلی پی پال
۵ کاربرد اصلی پی پال

با وجود ریسک‌های فراوان استفاده از پی پال در ایران کاربران زیادی روزانه به استفاده از این کیف پول جذب می‌شوند. می‌توان در زمان بسیار کوتاهی در پیشتاز پرداخت حساب پی پال خود را تهیه کرد

امروزه استفاده از اینترنت برای انجام اموری از جمله پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و یا رزرو هتل امری بدیهی و حیاتی به حساب می آید. ولی زمانی که این پرداخت‌ها به صورت ارزی باشند این امری بسیار دشوار برای ایرانیان خواهد بود، از آنجا که بانک‌های ایرانی تحریم هستند برای انجام این پرداخت‌ها نیاز به داشتن انواع کردیت کارت‌ها و یا کیف پول‌های الکترونیکی همانند پی پال است. در ادامه ۵ کاربرد اصلی پی پال بیان شده است

پی پال چیست؟

پی پل یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین کیف پول‌های الکترونیکی است که ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین (پرداخت آنلاین، انتقال پول در ارزهای مختلف) در سراسر دنیا است، از همین رو وبسایت‌های فراوانی برای آسایش کاربران خود از درگاه پی پل استفاده می‌کنند.

کاربرد پی پال

همانطور که پیشتر اشاره شد با افزایش روز افزون کاربردهای اینترنت و همچنین علاقه‌مندی جمع کثیری از طراحان و برنامه‌نویسان ایرانی به کار کردن به صورت فریلنسر و کسب درامد ارزی محبوبیت پی پال نیز با افزایش چشمگیری روبه رو شده، از این رو داشتن یک حساب پی پال امری بسیار مهم و حیاتی به حساب می‌آید.

۵ کاربرد اصلی پی پال شامل موارد زیر است:

پرداخت در سایت‌های خارجی

به دلیل محبوبیت و کارایی پی پال فروشگاه‌ها و وبسایت‌های فراوانی برای آسایش مشتریان و کاربران خود پرداخت با پی پال را به گزینه‌های پرداخت خود اضافه کرده‌اند که می‌توان به وبسایت‌های آمازون و ایبی که یکی از بزرگترین شرکت‌ها در حوزه خود هستند اشاره کرد. یکی دیگر از استفاده‌های فراگیر پی پال خرید اشتراک و یا اکانت در وبسایت‌هایی مثل Hetzner Envato و Spotify است.

رزرو و پرداخت هتل خارجی

افرادی هستند که برای سفرهای خارجی خود علاقه به استفاده تور مسافرتی نداشته و ترجیح می‌دهند خود برنامه سفر خود را بچینند و علاقه دارند هتل و محل اقامت خود را شخصا رزرو و تهیه کنند ویا هتل خاصی را در نظر دارند که توسط تورها ارائه نمی‌شود، برای این امر این افراد برای رزرو هتل و محل اقامت خود نیازمند پرداخت ارزی هستند. یکی از بزرگترین وبسایت‌های رزرو هتل خارجی سایت‌های Booking.com و Hotels.com هستند که امکان پرداخت با پی پال را برای کاربران فراهم کرده‌اند.

کسب درآمد از سایت‌های فریلنسر

همانطور که پیشتر اشاره شد امروزه جمع کثیری علاقه‌مند به کار به عنوان فریلنسر در سایت‌های خارجی و کسب درآمد ارزی هستند که از این رو داشتن حساب پذیرفته شده پی پال بسیار حیاتی خواهد بود.

انتقال حواله ارزی

برای پرداخت‌هایی که به صورت بازه‌ای (Annual) هستند مثل پرداخت قبوض یا پرداخت حق اشتراک ماهانه سایت‌ها می‌توان از پی پال استفاده کرد.

با وجود ریسک‌های فراوان استفاده از پی پال در ایران کاربران زیادی روزانه به استفاده از این کیف پول جذب می‌شوند. علاقه‌مندان می‌توانند در زمان بسیار کوتاهی و به راحتی در پیشتاز پرداخت حساب پی پال خود را تهیه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پیشتاز پرداخت

ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ارزی اعم از پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی (IELTS, PTE, TOEFL) رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما های خارجی، ساخت و وریفای کردن حساب Paypal و ...... در بستری امن و قیمت منصفانه به منظور سهولت بیشتر مردم و کاربران با تیمی مجرب مسئول و حرفه ای.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]