اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809164273712983

شرکت در کلاس خصوصی آیلتس

کد: 139809164273712983

http://bit.ly/2DVwpCh

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت در کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی تدریس خصوصی آیلتس برای افرادی که در زمانی محدود و بصورت فشرده برای کسب نمره 7 آیلتس مطالعه می‌کنند راه حل مناسبی است که به داوطلبان کمک می‌کند تا با بهره گیری از آموزش‌های اساتید مجرب زبان انگلیسی به نمره دلخواه دست پیدا کنند.

به همین منظور مرکز تدریس خصوصی مای آیلتس اقدام به برگزاری کلاس نیمه خصوصی آیلتس کرده است. در ادامه مزایا و معایب شرکت در کلاس نیمه خصوصی و کلاس خصوصی آیلتس آمده است.

تسلط بیشتر اساتید در کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی

اولین و البته مهم‌ترین مزیت کلاس خصوصی آیلتس را می‌توان تمرکز همه جانبه معلم خصوصی آیلتس بر زبان آموز دانست. در کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی به دلیل اینکه با حضور تعداد کم زبان آموزان، استاد برای آزمودن زبان آموز و رفع مشکلاتش فرصت کافی در دست دارد. اما در کلاس گروهی به دلیل تعداد بالای زبان آموزان، طبیعتا استاد زمان و فرصت کافی رفع مشکلات تک تک زبان آموز را ندارد و تمرکز او بین زبان آموزان تقسیم می‌شود.

توجه کافی استاد و زبان آموز

در کلاس خصوصی آیلتس، زبان آموز به تنهایی در کلاس شرکت می‌کند و در کلاس نیمه گروهی نهایتا 5 زبان آموز شرکت می‌کنند. با این حساب خبری از شلوغی‌های رایج در کلاس گروهی نیست زبان آموز با تمرکز بیشتری در کلاس شرکت کرده و با توجه کافی به یادگیری مباحث از استاد آیلتس خود خواهد پرداخت.

برنامه زمانی کلاس‌ها

یکی دیگر از مزایای تدریس خصوصی آیلتس راحت تر بودن برای هماهنگی زمان کلاس‌ها است اگر که شاغل و یا محصل هستید و تا روز شرکت در آزمون آیلتس فرصت کوتاهی در اختیار دارید، می‌توانید به هنگام برنامه ریزی برای آزمون آیلتس با توجه به زمان‌های آزادی که دارید، با استاد آیلتس خود زمان برگزاری کلاس را هماهنگ کنید. در صورتی که به هنگام شرکت در کلاس گروهی آیلتس این امکان تقریبا وجود ندارد.

کلاس گروهی یا کلاس نیمه خصوصی آیلتس

نتیجه توجه داشته باشید که اگر زمان نسبتا بیشتری برای آمادگی آزمون آیلتس دارید کلاس نیمه خصوصی آیلتس مجموعه مای آیلتس را می‌توان انتخاب کرد و اگر زمان محدود است کلاس خصوصی آیلتس گزینه بهتری است.

هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی آیلتس

هزینه تدریس خصوصی آیلتس در نگاه اول از قیمت کلاس گروهی آیلتس بیشتر است. اما با کمی محاسبه و البته مشورت با افرادی که در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس شرکت کرده‌اند به این نتیجه خواهید رسید که کلاس‌های نیمه خصوصی و خصوصی آیلتس با توجه به بازدهی بالا و صرفه جویی در زمان به صرفه تر خواهند بود و در مدت زمان کمتری و با تعداد جلسات کلاس، پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تدریس خصوصی آیلتس می‌توانند به سایت مرکز تدریس خصوصی زبان مای آیلتس به آدرس myielts.in مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز تدریس خصوصی زبان مای آیلتس

مجموعه ی مای آیلتس با به کارگیری اساتید برجسته و مجرب تهران همواره درصدد ارائه ی بالاترین سطح خدمات آموزشی در زمینه آزمون آیلتس و آزمون تافل و مکالمه متناسب با نیازهای شما زبان آموزان عزیز بوده است. ما بر این باوریم که بهترین و سریع ترین روش برای رسیدن به نمره ی دلخواه شما بهر گیری از اساتید و منابع آموزشی درجه 1 می باشد. این مجموعه با برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس بصورت تدریس خصوصی آیلتس در منزل، محل کار شما و یا در محل موسسه توسط استاد آیلتس خانم و آقا می کوشد تا شما را به نمره ی آیلتس دلخواهتان برساند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش