اطلاعات تماس
  • 051*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809164274013870

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار

راهنمای خرید ردیاب خودرو

کد: 139809164274013870

http://bit.ly/2Lzj46W

، مشهد , (اخبار رسمی): این روزها با بالارفتن ارزش خودروها، نگهداری و حفظ امنیت آنها بسیار حائز اهمیت است و باید راه‌هایی برای بالا بردن امنیت خودرو خود در نظر گرفت. در ادامه راهنمای خرید و انتخاب بهترین ردیاب خودرو بیان شده است.

راهنمای خرید ردیاب خودرو
راهنمای خرید ردیاب خودرو

ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو، سخت افزارهای کوچکی هستند به همراه یک ماژول GPS که در مدل‌های متفاوتی در بازار موجود است و بر روی خودرو نصب می‌شوند. آنتن GPS موجود بر روی خودرو به دو صورت خارجی و اکسترنال است که ترجیحا جهت استفاده‌های شخصی بهتر است از ردیابی با آنتن داخلی استفاده کنید تا بتوان به راحتی آن را پنهان کرد.

ردیاب‌ها به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم می‌شوند که کاربرد ردیاب‌های آنلاین از ردیاب‌های آفلاین بیشتر است، زیرا ردیاب ماشین آنلاین سیم کارت می‌خورد و به راحتی می‌توان از لحظه لحظه موقعیت خودرو خود آگاه شد. نحوه ارسال داده توسط ردیاب خودرو به صورتی است که می‌تواند با استفاده از یک آنتن GSM یا مخابراتی داخلی یا خارجی اطلاعات خودش شامل موقعیت مکانی، روشن یا خاموش بودن خودرو، باز بودن درها، وضعیت رانندگی راننده و ... را با استفاده از پیامک یا اطلاعاتی بر روی سرور و گوشی ارسال کند.

دستگاه‌های ردیاب خودرو برای صاحبان ناوگان بزرگ اتومبیل‌ها یا کامیون‌ها نیز بسیار سودمند است. بعضی افراد از این تکنولوژی برای نگهداری تاریخچه مسیرهایی که وسایل نقلیه پیموده‌اند و مشاهده آنها در زمان‌های دلخواه و همچنین از اطلاعات ردیاب برای ذخیره و داشتن اطلاعاتی مانند کنترل مسافت پیموده شده، مدت زمان روشن بودن و یا مصرف سوخت وسایل نقلیه استفاده می‌کنند و عده‌ای نیز به دنبال نحوه رانندگی راننده‌های خود با وسیله نقلیه هستند.

بهترین ردیاب خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

در ابتدا پیشنهاد می‌شود در بین شرکت‌های خوش نام و با تجربه و سابقه آن شرکت‌ها را مد نظر قرار داد.

فاکتور‌هایی که کمک می‌کند بهترین ردیاب خودرو در بازار را پیدا کرد به شرح زیر است:

در صورتی که خودرو شخصی است و قرار است ردیاب در قسمتی مخفی نصب شود توصیه می‌شود ردیابی جمع و جور با آنتن‌های داخلی انتخاب شود که هم ردیاب بیشتر مخفی بماند و هم سهولت در نصب و مکان‌های زیاد برای قرارگیری در خودرو برای آن فراهم باشد و پیدا کردن آن برای سارقین به راحتی اتفاق نیافتد، زیرا اگر ردیاب یک آنتن خارجی در دسترس داشته باشد پیدا کردن آن کار بسیار ساده‌ای خواهد بود.

ردیاب دارای باتری داخلی باشد که اگر به طور مثال باتری خودرو به هر دلیلی از کار افتاد باز هم تا ساعاتی توسط باتری پشتیبان ردیاب از محل خودروی خود با خبر بود. در غیر اینصورت ردیاب این امکان را داشته باشد که بلافاصله پس از قطع شدن باطری خودرو یا جدا شدن آن از مدار یا موتور را با استفاده از پیامک یا اپلیکیشن از این اتفاق آگاه سازد.

برای زمان‌های مختلف مثل قرار گرفتن ردیاب در خارج از پوشش شبکه، ردیاب دارای حافظه داخلی یا مموری کارت برای ذخیره اطلاعات باشد تا در اولین فرصت و قرارگیری در پوشش مناسب اقدام به ارسال اطلاعات کند تا با این امکان هیچ دیتا و سوابقی از مسیرهایی که خودرو پیموده را از دست ندهد.

دارای سیستم ضد سرقت و تشخیص جابه جایی خودرو توسط جرثقیل و اعلام آن که بسیار کاربردی است و امروزه بسیاری از سرقت‌ها توسط بکسل و حمل با جرثقیل انجام می‌گیرد.

قابلیت تشخیص تصادف خودکار و ارسال درخواست کمک توسط ردیاب در زمان‌های بروز حادثه.

دارا بودن قابلیت محافظت در مقابل گرد و غبار و آب و یا سهولت در امکان ساخت پوشش محافظتی برای ردیاب.

امکان کنترل خروجی ردیاب برای قطع و وصل کردن رله و خاموش کردن خودرو از راه دور.

مصرف برق کم و قابلیت تنظیم برای رفتن به حالت‌های صرفه جویی در مصرف برق خودرو.

سریع فیکس شدن آنتن GNSS یا آنتن GPS و امکان دریافت وضعیت از ماهواره‌های مختلف موقعیت یاب جهانی

پشتیبانی از رانندگی سبز

دارا بودن تنظیم ارسال موقعیت با SMS در زمان‌های نبود پوشش GPRS.

کنترل مصرف سوخت خودرو و ارتباط با سنسورهای دیگر در صورت نیاز که در برخی از ردیاب‌ها موجود است.

حصار جغرافیایی، ایجاد خودکار و تشخیص وضعیت برای جلوگیری از سرقت ماشین.

قابلیت تغییر تنظیمات و کنترل ورودی و خروجی‌ها توسط پیامک.

امکان تنظیم اعلام حالت‌های مختلف مانند سرعت غیرمجاز خودرو.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بازرگانی ره نگار گستر

پایگاه دانش ره نگار گستر، مرجع تخصصی ردیاب خودرو برای همکاران و همراهانی که به حوزه ردیابی خودرو علاقمند هستند...

اطلاعات تماس
  • 051*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی