اطلاعات تماس
  • 021281*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809164274713669

موتورهای برقی کم هزینه و با کارایی بالا

الکتریک اسکوتر بزرگترین تامین کننده انواع موتور سیکلت برقی و دوچرخه برقی

کد: 139809164274713669

http://bit.ly/2Lze0PY

، تهران , (اخبار رسمی): آلودگی هوا و همچنین گران شدن قیمت بنزین همواره انسان را به فکر وا می‌دارد که چه وسیله‌ای را انتخاب کند تا علاوه بر مقرون به صرفه بودن، در کاهش آلودگی هوا نیز بتوان نقش آفرینی کرد. موتورها و دوچرخه‌های برقی یکی از مهمترین راهکارها برای حل معضلات بیان شده هستند.

الکتریک اسکوتر  بزرگترین تامین کننده انواع موتور سیکلت برقی و دوچرخه برقی
موتور سیکلت برقی

از اصلی‌ترین و بارزترین مزیت‌های خرید موتورهای برقی صرفه جویی در سوخت است

امروزه آلودگی هوا و گرانی بنزین از عوامل مهمی برای انتخاب وسیله نقیله هستند به طوری که موتورهای برقی به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارند به یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های رفت و آمد تبدیل شده‌اند.

از اصلی‌ترین و بارزترین مزیت‌های خرید موتورهای برقی صرفه جویی در سوخت است , همچنین نگهداری و هزینه نگهداری از این موتورها خیلی کمتر از موتورهای معمولی است.

بیشتر موتورهای برقی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با یک سیم معمولی شارژ می‌شوند و یا بسیاری از آنها دارای باتری‌هایی با قابلیت جا به جایی و یا تعویض هستند.

از دیگر مزیت‌های اینگونه موتورها می‌توان به صدای آن‌ها اشاره کرد، این روزها خیلی از مردم صدای موتورها را آزار دهنده می‌دانند در حالی که بیشتر موتورهای برقی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هیچ‌گونه صدای اذیت کننده‌ای تولید نکنند.

فواید و مزایای موتورهای الکتریکی کاملا واضح و غیر قابل انکار است و هر روزه تعداد بیشتری از آن‌ها در جامعه استفاده می‌شود. در نتیجه  به جامعه بزرگ و در حال رشد «الکتریک اسکوتر» بپیوندید  تا لذت زندگی را در یک سطح بهتر و متفاوت‌تر با هوایی پاک تجربه کرد.

مجموعه الکتریک اسکوتر در ایام هفته از ساعت 10:30 تا 21:30 و جمعه‌ها و ایام تعطیل با هماهنگی قبلی آماده خدمات‌رسانی به علاقه‌مندان از موتورهای برقی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست قیمت‌ها می‌توان به وبسایت الکتریک اسکوتر مراجعه کرد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الکتریک اسکوتر

گروه بازرگانی و اقتصادی الکتریک اسکوتر به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه تامین وسائل نقلیه دوستار محیط زیست کوشیده است تا امکان استفاده هر بیشتر از این محصولات را برای مخاطبان افزایش دهد. هدف این مجموعه علاوه بر تامین انواع موتور سیکلت و انواع موتورهای برقی ،دوچرخه های برقی و انواع اسکوتورهای هوشمند برقی ، فرهنگ سازی و افزایش آگاهی در زمینه حمایت از محیط زیست و محیط شهری سالم با استفاده از تکنولوژیهای دوستار محیط زیست میباشد.

اطلاعات تماس
  • 021281*****
[نمایش اطلاعات]