اطلاعات تماس
  • 026910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809164274812479

از 16 آذر 1398 تا  19 آذر 1398برگزار می‌شود

گردهمایی فعالان حوزه پژوهش و نوآوری در نمایشگاه نوآوری‌های استان البرز

کد: 139809164274812479

http://bit.ly/36ks3AZ

، کرج , (اخبار رسمی): فعالان حوزه پژوهش و نوآوری استان البرز با حضور در نمایشگاه هفته پژوهش و نوآوری استان البرز دستاوردها و توانمندی‌های‌شان را به علاقه‌مندان ارایه می‌کنند.

گردهمایی فعالان حوزه پژوهش و نوآوری در نمایشگاه نوآوری های استان البرز
گردهمایی فعالان حوزه پژوهش و نوآوری در نمایشگاه نوآوری‌های استان البرز

استان البرز به عنوان قطب فناوری کشور توانایی صادرات ایده‌های مختلف در زمینه آی تی و هوش مصنوعی را دارا است

به گزارش روابط عمومی شتابدهنده کاما، نمایشگاه هفته پژوهش و نوآوری استان البرز با حضور بیش از 300 مجموعه و شرکت فعال در حوزه نوآوری‌های آی تی از 16 آذر تا 19 آذر در دانشگاه آزاد واحد کرج برگزار می‌شود.

ابراهیم وارسته مدیرعامل شتابدهنده کاما با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه نوآوری‌های استان البرز هر سال یک‌بار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه حوزه پژوهش و نوآوری استان البرز به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: شتابدهنده کاما با هدف جذب ایده و استارتاپ‌های فناوری‌های نو در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و با این هدف نسبت به عقد قرارداد و جذب ایده‌های نو و ورود به دوره شتابدهی اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

مدیرعامل شتابدهنده کاما به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه شتابدهنده کاما به نشانی سالن A غرفه 56 در کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت kamabg.com بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاما

شتابدهنده کاما بعنوان اولین شتابدهنده کاملا خصوصی استان البرز از خرداد سال 1398 شروع به فعالیت نموده است ، این مجموعه با استفاده از تجارب تخصصی خود در زمینه بازاریابی و بازارشناسی به تمامی ایده های ورودی سرویس میدهد.

اطلاعات تماس
  • 026910*****
[نمایش اطلاعات]