اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174275113423

دریافت لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد استان تهران توسط شرکت رادیاتور ایران

کد: 139809174275113423

http://bit.ly/2Po4VKL

، تهران , (اخبار رسمی): در آیین تقدیر از واحدهای نمونه استاندارد استان تهران، شرکت رادیاتور ایران توانست لوح تقدیر واحد نمونه این مراسم را دریافت کند.

به مناسبت روز جهانی استاندارد هر ساله مراسم آیینی با عنوان بزرگداشت روز ملی استاندارد برگزار می‌شود و از واحدهای نمونه در سطح ملی تقدیر به عمل می‌آید.

 در همین راستا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اداره کل استاندارد استان تهران با همکاری انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران، طی مراسمی که در روز یکشنبه دهم آذر ماه 98 با حضور مهندس پیروزبخت رییس سازمان ملی استاندارد و مهندس مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، دکتر محمودرضا طاهری رئیس اداره کل استاندارد تهران، دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، دکتر نبی دبیرکل انجمن دارندگان نشان استاندارد، اعضاء هیات مدیره انجمن دارندگان نشان استاندارد و جمعی از نمایندگان بخش خصوصی در هتل ارم تهران برگزار شد، واحدهای نمونه استان تهران از منظر رعایت استاندارد در تولید و ارایه خدمات معرفی و به آنها لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد اهدا شد.

در این مراسم 15 شرکت به عنوان واحد نمونه استان تهران برگزیده شده بودند و شرکت رادیاتور ایران موفق شد تا تقدیرنامه واحد نمونه استاندارد استان تهران بابت اهتمام در استاندارسازی در سال 98-97 را دریافت کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت رادیاتور ایران

شرکت رادیاتور ایران در سال 1341 با ظرفیت تولید سالانه 15 تا 30 هزار قطعه رادیاتور خودرو به عنوان اولین واحد صنعتی تولید‏کننده رادیاتور در کشور تاسیس شد. در حال حاضر شرکت رادیاتور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان رادیاتور خودرو و مبدل‏ های حرارتی در خاور میانه با سرمایه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال و خطوط تولیدی به مساحت 15,000 مترمربع و دیگر بخش ها از قبیل آزمایشگاه‏ ها، انبارها، تحقیقات، بازرگانی، اداری و مالی با مساحتی بالغ بر 31,000 مترمربع و با دارا بودن 350 نفر پرسنل متخصص، انواع مختلف رادیاتور‏های مسی _ برنجی و آلومینیومی و سیستم‏ های خنک کننده از بخاری اتومبیل تا مبدل عظیم حرارتی برای صنایع مختلف تولید می‏کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید