اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980917427579206

سامانه دایرکتوری معرف کاربران جهانی

تاثیرگذاری تبلیغات موفق درسامانه‌های دایرکتوری

کد: 13980917427579206

http://bit.ly/2LvtCUw

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از مزیت‌های اصلی تبلیغات بصورت یکپارچه در سامانه دایرکتوری صرف‌نظر از دسترسی انحصاری به کاربران، کاهش هزینه تولید‌کنندگان است. به این ترتیب دیگر نیازی به صرف هزینه‌های گزاف برای تبلیغات کلی نخواهد بود. این امر برای تولید‌کنندگان بسیار جذاب خواهد بود و فرصت‌های بازاریابی افزایش چشمگیری می‌یابد.

تاثیرگذاری تبلیغات موفق درسامانه‌های دایرکتوری
با سامانه دایرکتوری شُکا کاربران وسیعی فرصت مشاهده تولید‌کنندگان وبرندشان را خواهند داشت.

بدون تردید صحبت از تاثیرگذاری فعالیت تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی به تنهایی دردی از تبلیغات تولید‌کنندگان و برندشان دوا نخواهد کرد. امروزه مشکل اصلی تولید‌کنندگان و برند آنها شیوه تبلیغات موفق در سامانه‌های دایرکتوری است که به‌همین منظور ایجاد شده است. خوشبختانه سامانه‌های دایرکتوری توصیه‌های خوبی در این زمینه دارند.

امروزه تبلیغات مناسب در سامانه‌های دایرکتوری اهمیت بسیار زیادی دارد. به هر حال کاربران بیشتر زمان خود را در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند. بدون تردید جلب توجه کاربران در فضای آنلاین مزیت‌های زیادی برای تولید‌کنندگان و برندشان خواهد داشت. وقتی آنها به یک الگوی تبلیغاتی بصورت بازاریابی یکپارچه در سامانه دایرکتوری توجه ویژه داشته باشند، این امر بیانگر اهمیت روزافزون به کاربران در انتخاب تولید‌کنندگان و برند‌شان است.

توجه لازم تولید کنندگان به مزیت‌های اصلی بازاریابی یکپارچه دیجیتالی

شاید بسیاری از تولید‌کنندگان نسبت به استفاده از بازاریابی دیجیتالی توجه لازم را نداشته باشند. این امر در تمام پلتفرم‌های دایرکتوری امکان پذیر است. به این ترتیب با در اختیار داشتن محتوای جذاب و محصولات متنوع و قیمت مناسب دامنه کاربران افزایش یافته و امکان یافتن ساده‌تر محصولات و برند  تولید‌کنندگان را خواهند داشت این امر از نقطه نظر بازاریابی و فروش محصولات اهمیت زیادی دارد.

یکی از مزیت‌های اصلی تبلیغات بصورت یکپارچه در سامانه دایرکتوری صرف‌نظر از دسترسی انحصاری به کاربران، کاهش هزینه تولید‌کنندگان است. به این ترتیب دیگر نیازی به صرف هزینه‌های گزاف برای تبلیغات کلی نخواهد بود. این امر برای تولید‌کنندگان بسیار جذاب خواهد بود. به این ترتیب فرصت‌های بازاریابی و یافتن کاربران هدف برای آنها افزایش چشمگیری می‌یابد.

نقش سامانه دایرکتوری بر جذب کاربران و آشنایی با تولید‌کنندگان

امروزه شمار هرچه بیشتر از کاربران اقدام به جست‌وجوی تولید‌کنندگان و محصولات در سایت‌های مختلف می‌کنند. این امر با هدف یافتن محصولات و برند تولید‌کنندگان از سامانه دایرکتوری روی می‌دهد. به این ترتیب ما امکان نمایش آشنایی با تولید‌کنندگان ایرانی و برندشان و محصولات با کیفیت ایرانی به کاربران مورد نظر را خواهیم داشت. در این زمینه سامانه دایرکتوری بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. به این ترتیب کاربران وسیعی فرصت مشاهده تولید‌کنندگان و برندشان را خواهند داشت.

بدون تردید هر تولید‌کننده‌ی مستقلی، شمار هرچند محدودی از کاربران وفادار را دارد. این کاربران رضایت بالایی از خرید و بهره‌مندی از خدمات تولید‌کنندگان را دارند. سامانه دایرکتوری این امکان را برای کاربران  وفادار برای به اشتراک‌گذاری تجربیات‌شان از آشنایی با تولید‌کنندگان و برندشان و همچنین محصولات تولید شده آنها را در این سامانه با دیگران فراهم می‌آورند.

برند‌سازی به شیوه سامانه‌های دایرکتوری

تولید‌کنندگان درفرآیند برندسازی و توسعه کسب و کارشان باید به‌طور ویژه از کاربرانشان استفاده کنند. استراتژی مورد بحث در این بخش به‌طور معمول، تبدیل کاربران به سفیران برند شناخته می‌شوند. این امر مزیت‌های زیادی برای تولید‌کنندگان دارد. نخست اینکه سطح تاثیرگذاری محصولات و برند تولید‌کنندگان بر روی کاربرانشان افزایش می‌یابد و در پی آن میزان فروش تولید‌کنندگان افزایش چشمگیری خواهد یافت. مزیت دوم نیز کاهش هزینه‌های تبلیغاتی و بازاریابی تولید‌کنندگان خواهد بود.

وقتی برند تولید‌کنندگان از طریق کاربران توان تاثیرگذاری بر روی آنها را داشته باشد، دیگر نیازی به استفاده از شیوه‌های رایج بازاریابی و برندسازی نخواهد بود. زیرا این امر بودجه بیشتری برای رسیدگی به سایر بخش‌ها تولید از جمله بخش ایده پردازی، بسته‌بندی، طراحی، کیفیت محصولات و صادرات را در اختیار تولید‌کنندگان قرار خواهد داد.

سامانه دایرکتوری معرف کاربران جهانی

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا سامانه که بصورت دایرکتوری طراحی شده است می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی کند و این قابلیت را دارد که به غیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب شود. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشور آشنا شوند و خرید کنند.

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا راهی مناسب برای کاربران و تولید‌کنندگان و برندهای آنها و نمایشگاهی دائمی برای محصولات ایرانی است تا از طریق آن بیشترین دسترسی را به مخاطبان و کاربران خود در داخل و خارج از ایران داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]