اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174275812833

خرید بهترین مارک‌های لنز چشم طبی رنگی و بی رنگ

معرفی و فروش انواع لنز چشم طبی رنگی و بی رنگ در فروشگاه اینترنتی ایران لنز

کد: 139809174275812833

http://bit.ly/36csM75

، تهران , (اخبار رسمی): لنز چشم طبی برای رفع عیوب انکساری (نزدیک بینی، دوربینی، آستیگماتیسم) و اختلالات بینایی و ضعیفی چشم طراحی شده است. بیشتر کسانی که تمایلی به استفاده از عینک طبی ندارند می‌توانند از لنز طبی نمره دار استفاده کنند. لنز چشم طبی در دو نوع طبی بی رنگ و طبی رنگی وجود دارد.

معرفی و فروش انواع لنز چشم طبی رنگی و بی رنگ در فروشگاه اینترنتی ایران لنز
فروش بهترین انواع لنز چشم طبی رنگی و بی رنگ در سایت ایران لنز

لنز چشم طبی بیشتر به جهت تمایل افراد برای کنار گذاشتن عینک طبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کسانی که مدت زمان طولانی از عینک استفاده کرده‌اند پس از مدتی خسته می‌شوند و به خاطر مشکلاتی که عینک برای آن‌ها مثل جا انداختن عینک روی بینی، محدود کردن زیبایی صورت، عوض شدن حالت چشم، تمیز کردن و بخار گرفتن عینک به وجود می‌آورد به دنبال راه حلی برای خلاصی از عینک می‌گردند. استفاده از لنز طبی، جراحی عمل چشم مثل لیزیک و لازک و... راه حل‌هایی است که می‌توان توسط آن عینک را حذف و به دید بهتری رسید. در ادامه در مورد استفاده از لنز طبی به جای عینک مواردی بیان شده است. همچنین گفته شده که لنزهای چشمی طبی و طبی رنگی برای چه افرادی مناسب است و همچنین دارای چه معایب و مزایایی هستند.

لنز چشم طبی چیست؟

لنز چشم طبی در حقیقت لنز نمره داری است که در قالب رنگی و بی رنگ ساخته می‌شود و مناسب چشم‌های ضعیف است. لنزهای طبی به خاطر سهولت استفاده و زیبایی بخشیدن به چهره افراد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بیشتر کسانی که چشم‌‌های ضعیف دارند متمایل به استفاده از لنز طبی هستند.

لنز طبی تماسی برای اولین بار توسط متخصصان اپتومتریست امریکایی در سال 1945 کشف شد که با استقبال زیادی مواجه شد. به طوری که تا به حال تقریبا 125 میلیون نفر در حال استفاده از لنز طبی هستند. لنزهای طبی انواع مختلفی دارند و مراقبت و نگهداری از آن‌ها جزو مهمترین بخش خرید لنز چشم طبی  است که افراد باید به آن توجه داشته باشند.

انواع لنز چشم طبی

افرادی که می‌خواهند از لنز طبی استفاده کنند به چند دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

 • افرادی که به طور دائمی از عینک استفاده کرده‌اند و تصمیم گرفته از این پس لنز را به طور کل جایگزین عینک کنند.
 • افرادی که دید مناسبی دارند و فقط گاهی اوقات و در بعضی شرایط مانند رانندگی و یا مطالعه لازم است از عینک استفاده کنند و ترجیح می‌دهند به جای استفاده از عینک از لنز طبی استفاده کنند.
 • افرادی که نمره چشم کمی دارند و ضعیفی چشمشان زیاد نیست و بیشتر به جنبه زیبایی آن توجه دارند و می‌خواهند از لنز طبی رنگی استفاده کنند
 • و ...
 • به همین دلیل لنزهای طبی در انواع مختلفی ساخته می شوند که عبارتند از:

  لنز چشم طبی تماسی نرم

بیشتر لنزهای طبی که مورد استفاده کاربران است از نوع لنز تماسی نرم هستند که با تکنولوژی بسیار بالای اپتیکی ساخته شده است و دارای قابلیت انعطاف پذیری بالایی هستند. این لنزها اکسیژن رسانی بالایی دارند و برای قرنیه چشم‌ها مزیت مهمی به شمار می‌‌آید.

لنز طبی تماسی نرم برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که استفاده دائم از عینک برای آنها مشکل ساز است و نمی‌توانند در مدت زمان طولانی ار عینک استفاده کنند.

 • افرادی که در شرایط خاص و در مدت مشخصی باید از لنز استفاده کنند.
 • افرادی که نمی‌توانند به صورت دائمی از لنز استفاده کنند و به لنز حساسیت دارند که با استفاده از این لنزها در مدت زمان کمتر، احتمال آلوده شدن لنز در محیط خارجی کاهش می‌یابد.

لنز چشم طبی هفتگی

این لنزها برای استفاده یک روز تا یک هفته مناسب هستند که بعد از یک هفته باید لنز جدیدی را جایگزین آن کرد. این لنزها نیاز به مراقبت روزانه دارند و برای تمیز کردن آنها باید از محلول لنز استفاده کرد. (برای تمیز کردن لنز با مایع لنز حتما با پزشک و یا اپتومتریست مشورت شود زیرا برخی از محلول‌‌های موجود در بازار کیفیت سابق خود را نداشته و باعث آسیب به لنز و چشم می‌شود)

لنز چشم طبی تماسی هفتگی به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟

این نوع لنزها برای افرادی که تا به حال از لنز استفاده نکرده‌اند و می‌خواهند ببیند می‌توانند از لنز استفاده کنند یا خیر مناسب است و در صورتی که مشکلی با لنز نداشتند می‌توانند لنزهای سالانه استفاده کنند.

افرادی که دچار خشکی چشم هستند و نمی‌توانند از لنز طبی در مدت زمان‌های طولانی استفاده کنند.

لنز چشم طبی ماهانه

این نوع لنزها هم مانند لنزهای هفتگی تاریخ انقضای کوتاه مدتی دارند و پس از 1 ماه استفاده از آن باید لنز دیگری را جایگزین آن کرد و استفاده بیشتر از 1 ماه، باعث آسیب به چشم خواهد شد.

لنزهای طبی ماهانه همانند لنزهای طبی هفتگی نیاز به مراقبت هر روزه دارد و باید با محلول لنز آن‌ها را شست و شو داد تا آلودگی‌های محیطی و رسوبات چسبیده به لنز کاملا از بین بروند.

لنز چشم طبی تماسی ماهانه برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی لنزهایی که تاریخ انقضای کوتاه مدتی دارند بهداشتی‌تر هستند زیرا رسوبات و آلودگی کمتری به خود می‌گیرند و پس از یک ماه، لنز دیگری جایگزین آن‌ها می‌شود در نتیجه برای افرادی که به بهداشت لنز اهمیت زیادی می‌دهند و به لنز سالانه آلرژی دارند مناسب هستند.

افرادی که نمی‌خواهند هزینه زیادی را برای خرید لنز متقبل شوند انتخاب لنز طبی ماهانه برای آن‌ها مناسب است زیرا این لنزها نسبت به لنزهای دیگر مقرون به صرفه‌تر هستند.

لنز طبی سالانه (دائم)

این نوع لنزها از جنس هیدروژل سیلیکون هستند که نسبت به دیگر لنزهای طبی دارای تکنولوژی پیشرفته تری هستند و باعث اکسیژن رسانی زیادی به چشم می‌شوند و به همین دلیل به لنزهای قابل تنفس معروف هستند. البته شایان ذکر است همه لنزهای سالانه از جنس هیدروژل سیلیکون نیستند پس در زمان خرید لنز طبی سالانه از جزئیات آن اطلاعات کاملی باید کسب کرد.

لنز طبی تماسی سالانه برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که به طور دائم باید از لنز استفاده کنند و تمایلی به استفاده ازعینک ندارند و نمی‌خواهند هر چند وقت یک بار لنز خود را عوض کنند

لنز طبی تماسی سخت یا نفوذ پذیر به گاز

لنزهای طبی GP وGRP که به لنزهای سخت معروف هستند لنزهای بسیار مقاومی هستند و می‌توان از آن‌ها در مدت زمان بیشتری استفاده کرد. البته با روی کار آمدن لنزهای تماسی نرم، لنزهای طبی سخت طرفداران خود را به طور چشمگیری از دست داد. اما همچنان افراد زیادی هستند که از لنزهای طبی سخت استفاده می‌کنند و با آن‌ها احساس راحتی بیشتری دارند.

لنز طبی سخت برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که با لنزهای نرم دچار تاری دید می‌شوند
 • افرادی که دچار آستیگماتیسم هستند و به خوبی با استفاده از لنزهای طبی سخت این مشکل آن‌ها پوشش داده می‌شود.
 • افرادی که در بعضی مواقع اشکال و اضلاع را درهم و نا منظم می‌بینند.
 • لنز طبی هیبرید

این لنزها که ترکیبی از لنزهای سخت و نرم هستند به لنزهای هیبرید معروف هستند و در هر دو نوع بافت سخت و نرم برای کاربران لنز چشمی تولید می‌شود.

مزایای لنز طبی

 • لنز مطابق با حرکت چشم‌ها حرکت می‌کند و به همین خاطر دامنه دید فرد محدود نمی‌شود.
 • مانند شیشه عینک کثیف و تار نمی‌شود و در اثر رطوبت بخار نمی‌کند
 • زیبایی چهره افراد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد
 • برای افراد ورزشکار که محدودیت استفاده از عینک را دارند مناسب‌تر است
 • افزایش دید و قدرت بینایی
 • پنهان ماندن ضعف بینایی افراد از دید دیگران
 • مناسب برای افرادی که عمل جراحی بینی انجام داده‌اند

معایب لنز طبی

در صورتی که از لنزها به طور دائمی استفاده شود ممکن است عمل اکسیژن رسانی به قرنیه چشم‌ها کاهش یابد که باعث آسیب‌های جبران ناپذیری برای فرد می‌شود.

لنزها به عنوان یک جسم خارجی می‌توانند باعث حساسیت و یا بیماری‌های چشمی شود که البته دلیل عمده این مساله می‌تواند استفاده نادرست از لنزها و عدم رعایت بهداشت در هنگام استفاده از لنز باشد.

استفاده از لنز چشم با وجود سهولت استفاده از آن و مزایای خوبی که دارد نیاز به نکات مراقبتی بسیاری دارد که اگر به آن توجه شود و در هنگام گذاشتن و برداشتن لنز کاربران نکاتی را که پزشکان و اپتومتریست‌ها در خصوص آموزش استفاده از لنز به آن تاکید دارند را رعایت کنند، لنزها گزینه بسیا خوبی برای دید بهتر افراد هستند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و خرید بهترین مارک لنز طبی چشم می‌توانند به سایت ایران لنز به آدرس iranlens.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران لنز

ایران لنز از سال 1390 تاکنون به مدیریت سحر قاسمی اپتومتریست شماره نظام پزشکی 2104 ب و سالار حمیدی شماره نظام پزشکی 2129 ب در اینستاگرام و تلگرام مشغول به فعالیت بوده و هست. این شرکت مفتخر است تمامی لنز های رنگی، طبی رنگی و طبی را در انواع بهترین برند لنز طبی رنگی و همچنین بهترین مارک لنز رنگی و طبی بدون رنگ با قیمتی مناسب توزیع کرده و به دست مشتریان عزیز و همکاران گرامی این حوزه برساند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]