اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174276013239

راهنمای چگونگی انتخاب مناسب‌ترین رنگ مو

کد: 139809174276013239

http://bit.ly/38gTWeN

، (اخبار رسمی): رنگ مو یکی از محصولات آرایشی بهداشتی است که به زیبایی افراد بسیار کمک می‌کند. البته انتخاب مناسب ترین رنگ مو نیازمند آگاهی در رابطه با تناژ رنگ پوست است که در ادامه بررسی شده است.

راهنمای چگونگی انتخاب مناسب ترین رنگ مو
راهنمای چگونگی انتخاب مناسب‌ترین رنگ مو

قدم اول : باید تناژ رنگ پوست تعیین شود

این که فرد بداند پوستش دقیقا چه تناژ رنگی دارد، یک مرحله کلیدی در زمان انتخاب صحیح رنگ مو به حساب می‌آید. خرید محصولی که با رنگ پوست متناسب نیست، باعث ایجاد تضاد در ویژگی‌های چهره شده و در نهایت ظاهری غیر طبیعی را به فرد می‌بخشد. بنابراین، قبل از جست و جو برای پیدا کردن یک رنگ مو مناسب، باید فرد بداند که آیا رنگ پوست گرم است یا سرد.

ویژگی‌های تناژ رنگ پوست گرم

افراد دارای رنگ پوست گرم دارای زیر رنگ زرد بوده و به راحتی و بدون سوختن، برنزه می‌شوند. رنگ‌های زمینی مانند قهوه‌ای، زرد، نارنجی و کرمی برای این اشخاص بسیار مناسب هستند. همچنین استفاده از جواهرات طلایی معمولا یک انتخاب خوب برای آنها به شمار می‌رود. برای این که تشخیص داده شود که آیا فردی در این دسته قرار دارد یا خیر:

  •    باید به رگ بازوها نگاه کرد. افراد دارای رنگ پوست گرم، رگ‌های سبز دارند.
  •     این افراد معمولا دارای چشم‌های تیره مانند قهوه‌ای، سیاه یا فندقی بوده و رنگ مو آنها غالبا سیاه، قهوه‌ای، بلوند یا قرمز است.
  •     اگر رنگ پوست گرم باشد، با قرار دادن یک کاغذ سفید در کنار صورت، احساس خواهد شد که پوست به رنگ زرد یا طلایی دیده می‌شود.

ویژگی‌های تناژ رنگ پوست سرد

افراد دارای سردی تناژ پوست، دارای زیر رنگ‌های صورتی یا آبی، قرمز بوده و به راحتی آفتاب سوخته می‌شوند. رنگ‌های آبی، قرمز و بنفش برای این افراد بسیار مناسب بوده و جواهرات نقره‌ای بر روی پوست آنها جلوه خوبی پیدا می‌کنند.

  •     این افراد دارای رگ‌های آبی رنگ زیر پوست بازوی خود هستند.
  •     رنگ چشم افراد دارای تناژ رنگ پوست سرد معمولا آبی، سبز یا خاکستری است. بلوند، سیاه یا قهوه‌ای رنگ مو غالب این اشخاص است.
  •     اگر فردی در این دسته قرار داشته باشد و یک کاغذ سفید را در کنار صورت خود قرار دهد، پوست او به نظر آبی خواهد رسید.

تناژ رنگ پوست خنثی با چه ویژگی‌هایی مشخص می‌شود؟

تناژ رنگ پوست بعضی افراد نه گرم و نه سرد است و این اشخاص داری رنگ پوست خنثی هستند. در چنین نوع پوست‌هایی هیچ سایه صورتی یا زرد قابل مشاهده‌ای وجود ندارد و رگ‌های آنها نیز به شکل مشخص سبز یا آبی نیستند. اگر فردی دارای رنگ پوست خنثی باشد، می‌تواند در هنگام خرید رنگ مو، هر محصولی را انتخاب کند.

قدم دوم : با توجه به رنگ پوست ، باید یک رنگ مو مناسب انتخاب شود

اگر تناژ رنگ پوست گرم است، قهوه‌ای تیره و ملایم، بلوطی، قهوه‌ای، طلایی، قهوه‌ای مایل به قرمز، طلایی تیره و هایلایت قرمز رنگ مو مناسبی محسوب می‌شوند. به طور کلی باید بر روی رنگ‌هایی تمرکز کرد که پایه طلایی یا قرمز، نارنجی داشته باشند. از رنگ‌های آبی، بنفش و خاکستری پرهیز شود.

اگر تناژ رنگ پوست فردی سرد است، باید رنگ‌های مشکی کلاغی، خاکستری، قهوه‌ای و بلوند روشن را مدنظر قرار دهد. بهتر است از انتخاب رنگ‌های طلایی، زرد، قرمز و برنزه، در هنگام خرید رنگ مو صرف نظر کرد چرا که چنین تناژهای گرمی احتمالا باعث می‌شوند که رنگ پوست به زیبایی به چشم نیاید. همچنین فرد شانس این را دارد که از رنگ‌های تند، غیر معمولی و هیجان انگیزی مانند قرمز رژ لبی، قرمز گیلاسی و آبی را بر روی موهای خود استفاده کند.

سایت زیبالون ارائه دهنده بهترین انواع رنگ مو با ویژگی‌ها و قیمت عالی است که افراد می‌توانند با مراجعه به این سایت در مورد رنگ مو به اطلاعاتی دست یابند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی