اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174276413894

نرم افزار حسابداری مناسب کسب‌وکار با دموی رایگان و هدیه ویژه​

نرم افزار حسابداری مناسب کسب‌وکار با دموی رایگان

کد: 139809174276413894

http://bit.ly/2LBEvV4

، تهران , (اخبار رسمی): افرادی که به تازگی کسب و کار خود را توسعه داده‌اند ولی هنوز نمی‌دانند با توجه به نوع کار خود چه نرم افزاری، با چه امکاناتی می‌تواند پاسخگوی نیازهای آنها باشد، بهتر است مواردی همچون سرعت، دقت ثبت اسناد، کدبندی حساب‌ها، ارائه گزارشات جامع و متناسب بودن با نوع کسب و کار خود  را مورد بررسی قرار دهند.

نرم افزار حسابداری مناسب کسب‌وکار شما با دموی رایگان
نرم افزار حسابداری مناسب کسب‌وکار با دموی رایگان

گروه هوشمند نوین با بیش از 20 سال سابقه از سال 1370 با مشارکت جمعی از کارشناسان نرم افزار، سخت افزار و حسابدار فعالیت خود را آغاز کرد و از بدو کار سعی در استفاده از بهترین تکنولوژی جهت بهره‌وری و بهینه سازی سیستم‌های مختلف را داشته است.

هوشمند نوین با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی این مجموعه در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار و ارائه دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد و اتوماسیون‌های مختلف مسیر پیشرفت‌ را هموار کرده است.

فعالیت‌های اصلی هوشمند نوین

  • تولید و ارائه نرم افزارهای حسابداری مالی هوشمند نوین
  • تولید و ارائه نرم افزارهای حقوق و دستمزد و محاسبه کارکرد
  • تولید و ارائه نرم افزارها و اتوماسیون‌های اداری
  • تولید و ارائه نرم افزارهای مناسب اصناف
  • ارائه دستگاه‌های حضور و غیاب
  • ارائه دستگاه‌های کنترل دسترسی
  • ارائه اتوماسیون‌های پارکینگ، کنترل دسترسی آسانسور، بانک‌ها، هتل‌ها و …

هوشمند نوین با پشتکار کارشناسان و مدیریت قوی، سهم مناسبی از بازار را در زمینه‌های مختلف به خود اختصاص داده است و در حال حاضر بیش از هشت هزار مصرف کننده و چندین برنامه در سطوح مختلف دارد و نرم افزار و سخت افزارهای این شرکت در حال حاضر در مراکز تجاری و بازرگانی بزرگ و کوچک، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، تولیدی‌ها و سازمان‌های دولتی و واحدهای صنفی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هوشمند نوین در حال حاضر افتخار عضویت در سازمان نظام صنفی، انجمن صادرکنندگان نرم افزار، انجمن انفورماتیک ایران و شورای انفورماتیک است و با سال‌ها تجربه در زمینه صادرات نرم افزار در جهت کمک به اقتصاد و صنعت نرم افزار کشور فعال بوده است.

افرادی که به تازگی کسب و کار خود را توسعه داده‌اند ولی هنوز نمی‌دانند با توجه به نوع کار خود چه نرم افزاری، با چه امکاناتی می‌تواند پاسخگوی نیازهای آنها باشد، بهتر است مواردی همچون سرعت، دقت ثبت اسناد، کدبندی حساب‌ها، ارائه گزارشات جامع و متناسب بودن با نوع کسب و کار خود  را مورد بررسی قرار دهند، تا در آینده از خرید نرم افزار حسابداری خود پشیمان نشوند.

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین پیشنهاد ویژه‌ای برای کسب و کارها است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت نرم افزار حسابداری هوشمند نوین به آدرس www.hnovin.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

گروه هوشمند نوین با بیش از 20 سال سابقه و از سال 1370 با مشارکت جمعی از کارشناسان نرم افزار ، سخت افزار و حسابدار فعالیت خود را آغاز نموده و از بدو کار سعی در استفاده از بهترین تکنولوژی جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف را داشته است. هوشمند نوین با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، و ارائه دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و اتوماسیون های مختلف مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]