اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174276813764

فعالیت‌های فرهنگی بشارت قدس برای جوانان

کد: 139809174276813764

http://bit.ly/2LKB3Hv

، تهران , (اخبار رسمی): جوانان راه حل مشکلات کشور و سرمایه‌های ملی هستند و باید از این سرمایه‌ها استفاده کرد.

فعالیت های فرهنگی بشارت قدس برای جوانان
جمعیت فرهنگی مذهبی بشارت قدس

جمعیت بشارت قدس با هدف مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال 84 فعالیت خود را آغاز کرد. طبق بیانات مقام معظم رهبری، جوانان راه حل مشکلات کشور و سرمایه‌های ملی هستند و باید از این سرمایه‌ها استفاده کرد. در ادامه فعالیت‌های فرهنگی بشارت قدس برای جوانان بررسی شده است.

حمایت جمعیت فرهنگی و مذهبی بشارت قدس از جوانان چگونه است؟

در زمینه فعالیت جوانان و جدا کردن از محیط‌های مجازی باید تفریحات سالم و اسلامی احداث شود که هم باعث ایجاد شغل و هم باعث نشاط در جوانان می‌شود، تا بتوان جامعه را از خطرات جنگ نرم هوشیار کرد.

در کنار تفریحات می‌توان مباحث دینی آموزش داد چه بسا که جوانان جامعه امروزی از نداشتن تفریحات و جاهای فرهنگی وسیع در خانه‌ها محبوس شده که به طور ناخودآگاه گرفتار محیط‌های مجازی می‌شوند و حتی می‌توان اشاره کرد جوانانی در منازل با تعدادی از دوستان دچار فساد گروهی ( غیراخلاقی، مواد مخدر و ....... ) می‌شوند.

با ایجاد آموزش‌های متنوع و شاد طبق اصول اسلامی و دینی حتی رایگان در مساجد و فرهنگسراها از جوانان جامعه دعوت به عمل آورده تا تشویق شوند و به طور ناخوآگاه از محیط‌های مجازی نا سالم بدور بمانند.

ایجاد پارک‌های وسیع، اجرای برنامه‌های زنده که در بین برنامه‌ها مباحث دینی و اصول اسلامی آموزش داده شود و حتی مسابقه‌هایی از مباحثی که گفته شده و اهدای جوایز تا موجبات تشویق جوانان را به وجود آورد.

استعدادیابی و ایجاد شغل در بین جوانان توسط جمعیت فرهنگی و مذهبی بشارت قدس

در کشور ما تعداد اشخاصی هستند که بخاطر نداشتن بودجه از استعدادهای آنها استفاده نشده، خواننده‌ها، آهنگسازان، شاعرها و ... که می‌توان از این اشخاص برای اجرا کردن موارد ذکر شده استفاده کرد که باعث استعدادیابی و ایجاد شغل در بین جوانان شده، تا تحت حمایت موسسه بشارت قدس به اهداف خود و جامعه اسلامی برسند.

بیانات مقام معظم رهبری در مورد جوانان

همانطور که حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیانات خود فرمودند: «سرمایه‌های ما جوانان و نخبگان جامعه هستند ولی متاسفانه این سرمایه‌های ملی به خاطر عدم کار و بودجه از کشور مهاجرت می‌کنند. چرا خود ما نباید از این افراد استفاده کنیم؟»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جمعیت فرهنگی مذهبی بشارت قدس

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شکست استکبار در عرصه نبرد سخت، آن ها را به سمت استفاده از روش های جایگزینی سوق داد که به مراتب پیچیده تر و حساس تر از روش های قبلی بود. اگر در عرصه نبرد سخت دشمن قابل شناسایی بود اما در عرصه نبرد نرم دشمن کنار ما و همراه و گاهی در ظاهر همیار ماست. چه زیبا گفته است بنیانگذار جمهوری اسلامی که “جنگ ما با دنیای کفر جنگ عقیده است.” نکته مهمی که تاکنون از آن غفلت شده است این است که دنیای استکبار به دنبال تخریب هویت اسلامی- ایرانی ما که مبتنی بر ارزشهای اسلامی، استقلال، عزت و اعتماد به نفس است، می باشد. استکبار به دنبال جایگزینی فرهنگ مصرف زدگی به جای اتکای به خود، اخلاقیات غربی به جای اخلاقیات اسلامی، آزادی به سبک غربی و در نهایت اندیشه، تفکر و حتی تنفس به سبک غربی است و این همان جنگ نرم است که امروزه علیه ایران اسلامی در جریان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه