اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174278113866

دستورالعمل دوش و چشم شوی اضطراری صنعتی

کد: 139809174278113866

http://bit.ly/2PuywCr

، تهران , (اخبار رسمی): دوش و چشم شوی چیست و طرز استفاده آن چگونه است؟ در ادامه به نکاتی در خصوص محل نصب اشاره می‌شود.

دستورالعمل دوش و چشم شوی اضطراری صنعتی
علمینوگستر تولیدکننده دوش و چشم شوی اضطراری صنعتی فروش انواع دوش و چشم شوی گالوانیزه و استیل

اطلاعاتی درباره محافظت از چشم و بدن در محیط‌های پر خطر با مواد شیمیایی

اگر در محیط‌ها با مواد اسید و بازی و مضر کار می‌کنید حتما از دوش و چشم شوی اضطراری استفاده کنید. استفاده از دوش و چشم شوی ایمنی در آزمایشگاه‌ها بنا بر استانداردهای بین المللی الزامی است.

نکاتی درباره نحوه استفاده از دوش و چشم شوی اضطراری

1.محل تجهیزات ایمنی: محل مناسب مکانی است که در عرض 10 ثانیه بدون توقف از محل حادثه قابل دسترس باشد.

2.با نحوه استفاده از تجهیزات ایمنی آشنا شوید: از هماهنگ کننده و مسئول آزمایشگاه بخواهید محل دوش و چشم شوی و نحوه استفاده از آن را به شما نشان دهد.

3.بازرسی دوره‌ای: برای اطمینان از صحت و سلامت دوش و چشم شوی اضطراری، دستگاه را به صورت دوره‌ای بررسی و از کارایی آن اطمینان حاصل کنید.

4.استفاده از تجهیزات ایمنی فقط برای هدف مورد نظر: هرگز از دوش و چشم شوی برای شست و شوی تجهیزات و وسایل استفاده نشود.

5.نحوه استفاده از چشم شوی اضطراری: در صورت پاشیده  یا ریخته شدن مواد خورنده سریعا خود را به دوش و چشم شوی ایمنی برسانید. زمان از مهمترین پارامترهایی است که باید به آن توجه شود.

سر را خم کرده، چشم‌ها را در مقابل چشم شوی قرار داده، با دست راست اهرم را به سمت جلو خم کنید. (در دستگاه‌های سه کنترله با پدال پایی می‌توان این کار را انجام داد.) بلافاصله چشم‌ها را بشویید و چشم‌ها را باز نگاه دارید و در تمام جهات بچرخانید.

6.نحوه استفاده از دوش اضطراری: برای استفاده از دوش ایمنی نیز مانند دوش عمل کنید. لباس‌های آلوده جواهرات و کفش را حذف کنید.

7. زمان شست و شو : برای شست و شو با توجه به نوع ماده و میزان خوردگی متفاوت است. برای چشم شوی این زمان 5 الی 15 دقیقه است و برای دوش اضطراری 10 الی 20 دقیقه. این زمان می‌تواند تا 30 الی 40 دقیقه نیز ادامه یابد. بعد از شست و شو با مرکز فوریت‌های پزشکی تماس گرفته یا با کمک مسئولان ایمنی به نزدیکترین مرکز ایمنی مراجعه کنید. حین انتقال فرد صدمه دیده عمل شست و شو با استفاده از سرم فیزیولوژی ادامه یابد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوش وچشم شوی و انتخاب و خرید دوش و چشم شوی آزمایشگاهی و همچنین اطلاع از یست قیمت دوش و چشم شوی اضطراری می‌توانند به سایت علمینوگستر به ادرس elminogostar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

علمینوگستر

شرکت علمینوگستر با تجربه خود در زمینه تأمین تجهیزات و مواد شیمیایی آزمایشگاه های پژوهشی، آموزشی افتخار دارد که با برخورداری از کادری متخصص و با تجربه در خدمت مراکز پژوهشی، آموزشی و صنعتی باشد. این شرکت از ابتدای دهه هفتاد فعالیت های خود را با تولید و طراحی شیشه آلات بروسیلیکات (پیرکس) آغاز کرده و با موفقیت در این زمینه فعالیت خود را در سایر بخش ها نیز گسترش داده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]