اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174278413884

پرداخت هزینه آزمون PTE در ایران با پیشتاز پرداخت 

کد: 139809174278413884

http://bit.ly/38eOHMR

، تهران , (اخبار رسمی): PTE یکی از آزمون‌های بین المللی معتبر همانند آزمون‌های آیلتس و تافل است که در 4 بخش ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ سطح تسلط متقاضیان سنجیده شده و اعتبار گزاری می‌شود. برای شرکت در این آزمون باید هزینه پرداخت کرد که می‌توان برای این منظور از طریق شرکت پیشتاز پرداخت اقدام کرد.

آزمون PTE در ایران
پرداخت هزینه آزمون PTE در ایران با پیشتاز پرداخت 

 این آزمون بیشتر در بین کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا و نیوزلند و ویزا تحصیلی در برخی دانشگاه‌های کانادا را دارند، محبوبیت دارد. پی تی ای (PTE) یکی از آزمون‌های بین المللی معتبر همانند آزمون‌های آیلتس و تافل است که در 4 بخش ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ سطح تسلط متقاضیان سنجیده شده و اعتبار گزاری می‌شود.

این آزمون همانند آزمون تافل به صورت کامپیوتری یا به اصطلاح  Computer Base برگزار می‌شود که نمره دهی این آزمون در بازه 0 تا 90 است. به دلیل آسان‌تر بودن آزمون PTE نسبت به آزمون‌های آیلتس و تافل محبوبیت بسیار زیادی در بین افرادی که قصد محاجرت به استرالیا را دارند پیدا کرده، از آنجا که متاسفانه برگزاری این آزمون در ایران امکان پذیر نیست برای شرکت در این آزمون لازم است به کشورهای برگزار کننده این آزمون مانند ترکیه، امارات، عراق، آدربایجان و ارمنستان رفت.

تفاوت آزمون PTE با آیلتس و تافل

  • آزمون PTE در کشورهای کمتری نسبت به آیلتس و تافل پذیرفته می‌شود.
  • نتایج آزمون PTE نسبت به آیلتس و تافل در بازه زمانی کمتری اعلام می‌شود.
  • همانطور که پیشتر بیان شد این آزمون به صورت کامپیوتری ( Computer Base) برگزار می‌شود، از این رو برخلاف آزمون آیلتس تصحیح این آزمون توسط کامپیوتر انجام می‌شود.
  • هزینه این آزمون برخلاف آیلتس و تافل که مبلغ ثابتی در تمام سنترهای کشورهای مختلف دارد در هر کشور مبلغی متفاوت دارد.

ثبت نام در آزمون PTE

برای ثبت نام در آزمون PTE ابتدا باید در سایت PTE حساب کاربری ایجاد کرد. باید توجه داشت که اطلاعات ثبتی نامی در سایت با اطلاعات پاسپورت مطابقت کامل داشته باشد.

هزینه این آزمون باید به صورت ارزی پرداخت شود که با توجه به شرایط تحریم‌ها امری بسیار دشوار برای ایرانیان است، اما شرکت پیشتاز پرداخت با ایجاد خدمات پرداخت آنلاین ارزی این شرایط را برای ایرانیان فراهم کرده که پرداخت هزینه ثبت نام را به راحتی و با پرداخت معادل ریالی آن انجام داده و در آزمون شرکت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پیشتاز پرداخت

ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ارزی اعم از پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی (IELTS, PTE, TOEFL) رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما های خارجی، ساخت و وریفای کردن حساب Paypal و ...... در بستری امن و قیمت منصفانه به منظور سهولت بیشتر مردم و کاربران با تیمی مجرب مسئول و حرفه ای.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش