اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809174278612908

خرید کارتخوان سیار از ویرا نگار پردازش

کد: 139809174278612908

http://bit.ly/2PqeZDi

، تهران , (اخبار رسمی): درخواست کارتخوان سیار همواره باید با نیاز مشاغل هماهنگی داشته باشد، بنابراین قبل از آغاز عملیات خرید یکی از انواع دستگاه POS، حتماً باید با کارشناسان این حوزه مشورت کرد.

خرید کارتخوان سیار از نمایندگی
کارتخوان سیار

ویرا نگار پردازش مرکز فروش و پشتیبانی دستگاه‌های کارتخوان بانک‌های عضو شتاب است. این نمایندگی با به کارگیری کارشناسان با تجربه در زمین فروش کارتخوان فعالیت می‌کند.

با درخواست کارتخوان سیار ، دستگاهی خریداری می‌شود که قابلیت نمایش اطلاعات پرداخت و پردازش عملیات پرداخت وجه را از ترمینال بانکی دارد. البته باید به یاد داشت که استفاده از هر گونه دستگاه کارتخوان سیار در هر کسب و کار خاص مستلزم تنظیمات و البته رعایت قوانین معینی است. درخواست کارتخوان سیار همواره باید با نیاز مشاغل هماهنگی داشته باشد، بنابراین قبل از آغاز عملیات خرید یکی از انواع دستگاه POS، حتماً با کارشناسان این حوزه مشورت شود.

کارتخوان سیار، نوعی پایانه پرداخت بانکی است که از طریق اتصال به شبکه بی سیم، عملیات پرداخت وجه نقد را توسط کارت‌های اعتباری می‌تواند انجام دهد. برای درخواست کارت خوان لازم است مدارک مورد نیاز خود را به نمایندگی‌های فروش تحویل داده و پس از ثبت و تخصیص پوز بانکی دستگاه خود را دریافت کرد.

مهم‌ترین مزیت استفاده از کارتخوان سیار، سرعت بخشیدن به عملیات خرید و فروش کالا و خدمات برای کسب و کارهای مختلف است و دستگاه‌های سیار با توجه به دارا بودن باطری در زمان قطع برق شهر از باطری خود استفاده و عملیات مشتریان را انجام می‌دهند.

نمایندگی کارتخوان سیار این امکان را برای صاحبان مشاغل، افراد حقیقی و حقوقی فراهم ساخته که به راحتی با تهیه یکی از انواع دستگاه پوز سیار بتوانند در هر مکان و بدون نیاز به سیم کشی و … از خدمات بانکی استفاده کنند.

به افرادی که صاحب یک کسب و کار خاص هستند و قصد دارند یک کارت خوان سیار برای خود خریداری کنند، توصیه می‌شود از خدمات مشاوره خرید در نمایندگی کارت‌ها استفاده کنند. برندهای متنوعی از انواع دستگاه کارت خوان سیار در بازار موجود هستند که ممکن است در انتخاب آن‌ها با مشکل مواجه شد.

در مراکز نمایندگی یا شرکت‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند، علاوه بر راهنمایی خرید، سایر خدمات مانند آموزش کار با دستگاه، پشتیبانی و تأمین امنیت نیز به مشتریان ارائه می‌شوند.

کارتخوان سیار اکثراً برای آن دسته از کسب و کارها به کار می‌رود که به نوعی، مشاغل متحرک محسوب می‌شوند و روزانه با حجم زیادی از فروش کالا مواجه هستند؛ میوه فروشی‌های خیابانی، انواع خوراکی فروشی‌های کنار جاده‌ها، پیک‌های موتوری اغذیه فروشی‌ها و …، نمونه‌های بارزی از مشتریان اصلی برای استفاده از دستگاه کارت خوان سیار هستند.

استفاده از مزایای خرید و پشتیبانی دستگاه پوز در نمایندگی‌ها

دستگاه‌های کارت خوان سیار به راحتی با برق شارژ می‌شوند و تا مدت زمان حدود 10 ساعت می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. باتری‌های این کارت خوان‌ها معمولاً از کیفیت و طول عمر مطلوبی برخوردار هستند. با استفاده از یک کارت خوان سیار می‌توان به شبکه اینترنت از طریق GPRS متصل شد و عملیات بانکی را انجام داد. یکی دیگر از مزیت‌های دستگاه کارت خوان سیار، سبک بودن وزن و حمل و نقل آسان است.

برای خرید دستگاه کارتخوان سیار می‌توان با مراجعه به نمایندگی کارت خوان سیار و فراهم کردن مدارک مورد نیاز، یکی از این دستگاه‌ها را برای کسب و کار خود تهیه کرد. با خرید این مدل دستگاه‌ها، سهولت و سرعت در فروش کالا را تجربه خواهند کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ویرا نگار پردازش

خرید و فروش دستگاه خودپرداز و دستگاه کارتخوان و کیوسک های فروشگاهی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]