اطلاعات تماس
  • 02128***** - 099178*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809184278713871

اخذ مدرک بین المللی از آکادمی‌های بین المللی

مدرک بین المللی چیست و مراحل اخذ آن چگونه است؟

کد: 139809184278713871

http://bit.ly/2RxXK5x

، تهران , (اخبار رسمی): متقاضیان می‌توانند جهت قوی کردن رزومه کاری خود (برای مهاجرت یا استخدام در بازار کار) در زمینه تخصص کاری از کشورهای مختلف مانند انگلستان، کانادا، استرالیا، آلمان، ایتالیا، اتحادیه اروپا و ... گواهینامه و مدرک بین المللی معتبر با قابلیت استعلام دریافت کنند.

مدرک بین المللی چیست و مراحل اخذ آن چگونه است؟
مدرک بین المللی

افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکایی و یا استرالیا را دارند، همواره این سوال برای آنها مطرح است که آیا داشتن گواهینامه آموزشی بین المللی می‌تواند در پروسه مهاجرت آنان به به خصوص مهاجرت به کانادا و یا مهاجرت به استرالیا نقشی داشته باشد یا خیر؟ در ادامه در مورد این مسئله و نقشی که مدارک آموزشی بین المللی در تسهیل و یا عدم تسهیل مهاجرت دارد مواردی ارائه شده است.

کشورهایی مانند کانادا و استرالیا کشورهای مهاجرپذیری هستند که همواره افرادی با مشاغل و رشته‌های تحصیلی مختلف، مهاجرت به این کشور را قبول می‌کنند.

 در چندین سال گذشته کشورهای استرالیا و بخصوص کانادا شرایط مهاجر پذیری بسیار راحت‌تری داشتند و معمولا متقاضیان می‌توانستند با ارائه مدراک بین المللی خود در رشته‌های مختلف مانند آتش نشانی، امداد، نجات، بازرسی جوش، جوشکاری و ... برای مهاجرت و کار از طریق پروسه  skill workers   اقدام کنند.

شرایط مهاجر پذیری استرالیا و کانادا در چندین سال گذشته به علت نیاز این دو کشور به نیروی کاری بود که همه مشاغل را جهت مهاجرت میپذیرفتند. در حال حاضر به دلیل اشباع شدن این کشورها برای مهاجرت افراد خارجی قوانین سخت‌تری را تدوین کرده‌اند، بدین صورت که برای مهاجرت به این کشورها اشخاص حتما باید دارای مدارک تحصیلی دانشگاهی و همچنین مدارک معتبر زبان انگلیسی مانند آیلس و یا تافل باشند تا بتوانند پروسه مهاجرت خود به کانادا و یا استرالیا را به سرانجام برسانند زیرا هر کدام از موارد ذکر شده دارای امتیاز هستند. البته موارد دیگری نیز دارای امتیاز برای شخص متقاضی است.

حال نقش مدارک معتبر بین المللی در پروسه مهاجرت به کانادا و استرالیا از طریق skill workers این است که شخص متفاضی چنانچه دارای این مدارک باشد، شخص متخصص محسوب می‌شود و در یافتن شغل در کانادا و استرالیا موفق‌تر و راحت‌تر عمل می‌کند. پس به طور کلی می‌توان گفت که داشتن مدارک مختلف آموزشی بین المللی برای مهاجرت به کانادا و استرالیا شاید نقش اصلی را نداشته باشند ولی برای پروسه مهاجرت نقش تسهیل کننده را دارند. مدارک بسته نوع و رشته و نوع دوره بصورت یک ماه قابل اخذ هستند.

علاقه مندان جهت ثبت نام و مشاوره اخذ مدرک معتبر بین المللی می‌توانند به سایت مرکز مشاوره پایتخت به آدرس moshaver-kasbokar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره کسب و کار پایتخت

مرکز مشاوره کسب و کار پایتخت جهت مشاوره و راهنمایی افراد جهت بالا بردن دانش مدیریت خود از طریق اخذ مدرک معتبر مدیریتی که نیاز اولیه برای ایجاد یک کسب و کار جدید میباشد.ثبت نام می نماید.

اطلاعات تماس
  • 02128***** - 099178*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش