اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809184279211678

امضای قرارداد همکاری شرکت چشمه آرامش آب با شرکت ژیان  

کد: 139809184279211678

http://bit.ly/2PLN4xA

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت چشمه آرامش آب با شرکت شرکت ژیان با هدف عقد قرارداد همکاری در حوزه آب‌بندی حوضچه‌های بتنی تصفیه فاضلاب استان البرز واقع در ماهدشت در تاریخ شانزدهم آذر ماه سال 98 قرارداد همکاری امضا کرد.

امضای قرارداد همکاری شرکت  چشمه آرامش آب  با شرکت ژیان  
امضای قرارداد همکاری شرکت چشمه آرامش آب با شرکت ژیان  

به گزارش روابط عمومی چشمه آرامش آب، نمایندگان دو شرکت  چشمه آرامش آب و شرکت ژیان در مراسمی رسمی با حضور اعضای هیات مدیره و برخی سهامداران، قرارداد همکاری در زمینه آب بندی حوضچه‌های بتنی تصفیه فاضلاب استان البرز واقع در ماهدشت امضا کردند. با امضای این قرارداد، نخستین گام برای توسعه سیستم تصفیه فاضلاب استان البرز برداشته می‌شود.

عقد قرارداد همکاری میان این دو شرکت پس از ماه‌ها مذاکره صورت گرفته است.

مسعود آسترکی، مدیرعامل شرکت چشمه آرامش آب در خصوص این همکاری گفت: «امیدواریم به خواست خداوند با تمام توان وتجربه در زمینه آب بندی حوضچه‌های بتنی که مشابه آن را در رزومه کاری خود، در دانشگاه امام حسین (ع) تهران و منطقه ویژه پارس جنوبی (عسلویه) داشته‌ایم بتوانیم در این قرارداد نیز گام دیگری در راستای ارائه خدمات بهتر برداریم.»

شرکت چشمه آرامش آب ارائه دهنده محصولات تخصصی آب بندی در سازه‌های آبی و اجرای تاسیسات مکانیکی، ابنیه در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1376 در قالب شخصیت حقیقی و از سال 1389 در قالب شرکت حقوقی با شماره ثبت 391677 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه در طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های آبی و ساختمانی متعدد به یکی از شرکت‌های فعال در صنعت سازه‌های آبی تبدیل شده است. ضمنا برای مشاهده پروژه‌های اجرایی شرکت چشمه می‌توان به آدرس cheshmeh-co.com/projects مراجعه کرد.

شرکت ژیان فعال در زمینه ساخت تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چشمه

شرکت چشمه از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه ساخت استخر های عمومی، خصوصی و اجرای پروژه های تاسیساتی آغاز نموده و از سال ۱۳۸۹ با ثبت در سازمان شرکت ها به نام «شرکت آرامش آب چشمه» با هدف ارائه خدمات بهتر گامی جدید در عرصه کاری خود برداشت. اکنون این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت تجربه با کادری مجرب و با داشتن اطلاعات فنی روز در زمینه طراحی و ساخت استخر، سونا، جکوزی، پروژه های تاسیساتی و تهویه مطبوع، تولید و توزیع لوازم مربوطه، فروش و اجرای مواد آب بندی سازه های بتنی، آماده همکاری و ارائه خدمات در پروژه های مربوطه می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان