اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980918428017009

حضور تیم فروش و بازاریابی آژانس تبلیغاتی باروک در رویداد بزرگ D.M.talk6

کد: 13980918428017009

http://bit.ly/3468tGS

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): تیم فروش و بازاریابی مجموعه باروک به جهت اینکه کسب و کارهای استان کرمانشاه از قافله روز صنعت تبلیغات عقب نمانند، در این رویداد مشارکت کردند و امیدوارند با شبکه سازی و انتقال تجربیاتی که برگرفته از این رویداد بود اتفاقات خوبی برای فضای کسب و کار استان رقم بزنند.

حضور تیم فروش و بازاریابی آژانس تبلیغاتی باروک در رویداد بزرگ D.M.talk 6
آژانس ارتباطات و تبلیغات سرآواهنر

رویداد ۶ D.M.talk ششمین رویداد تخصصی دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه تهران برگزار شد. رویداد۶ D.M.talk یک رویداد تخصصی بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شد که  مخاطب هدف اصلی این رویداد متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال اعم از مدیران، سرپرستان و کارشناسان بازاریابی دیجیتال و مدیران و بنیان گذاران آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و ادنتورک‌ها بودند. 

تیم فروش و بازاریابی آژانس تبلیغاتی باروک به عنوان نماینده مجموعه باروک در این دورهمی فعالان دیجیتال مارکتینگ کشور که از ساعت ۸/۳۰ صبح تا ۷ شب برگزار شد، حضور پیدا کردند.

رویداد ۶ D.M.talk با سخنرانانی مطرح از کسب و کارهای کشور شامل: دیجی کالا، علی بابا، الوپیک، آپ، شیپور، سامسونگ، تخفیفان، بوکینگ، کاله و ... در یک رویداد یک روزه در حضور ۷۰۰ متخصص، ترندهای جدید صنعت تبلیغات را در دنیا به اشتراک گذاشتند و چالش‌های روز دیجیتال مارکترها را در سطح پیشرفته بررسی کردند.

در این رویداد به شبکه سازی و کسب تجربه با فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ پرداخته شد که در واقع انتقال و اشتراک تجربه به عنوان محور اصلی این رویداد بود و سخنرانان این همایش به ارائه تجارب کاربردی خود در طول فعالیت خود در این حوزه پرداختند.

تیم فروش و بازاریابی مجموعه باروک به جهت اینکه کسب و کارهای استان کرمانشاه از قافله روز صنعت تبلیغات عقب نمانند، در این رویداد مشارکت کردند و امیدوارند بتوانند با شبکه سازی و انتقال تجربیاتی که برگرفته از این رویداد بود اتفاقات خوبی برای فضای کسب و کار استان رقم بزنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]