کد: 139809184282513103

برای سفارش طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

کد: 139809184282513103

http://bit.ly/2RF4YEO

، اصفهان , (اخبار رسمی): شرکت‌های توسعه‌دهنده خدمات وب در مورد مرزشکنی و نامحدودی اینترنت صحبت می‌کنند و گاها شعار می‌دهند که به‌کمک یک سایت یا فروشگاه اینترنتی هیج محدودیت مکانی و زمانی برای فروش خدمات یا محصول وجود نخواهد داشت! اما واقعا اینطور نیست.

طراحی سایت سر کوچه شما !
طراحی سایت در اصفهان

افرادی که مایلند برای خود یک سایت داشته باشند و یا سایت قدیمی خود را بازطراحی کنند از شرکت‌های زیادی پرس و جو می‌کنند. هر کدام شرایط، تبلیغات و روش کاری خاص خود را دارند. همه آنها با نمونه‌کارها و وسایت‌های زیبای خود در تلاش هستند مشتری بیشتری جذب کنند. اما یک شرکت مناسب برای طراحی سایت را چگونه باید انتخاب کرد و براساس چه ویژگی‌هایی قرارداد بست؟

توافق با یک طراح سایت نوعی انتخاب و انتخاب‌ها ماحصل تصمیم‌گیری‌ها هستند. تصمیم‌گیری‌ها از زمینه‌های تصمیم‌سازی نشات می‌گیرند. هرچقدر اطلاعات پیرامون یک موضوع بیشتر و جامع‌تر باشد انتخاب‌ها دقیق‌تر و جامع‌تر خواهد بود. در ادامه سعی شده از نگاه یک شرکت فعال در زمینه طراحی وب به مواردی اشاره شود که برای مشتری انتخاب و تصمیم‌گیری را آسان‌تر کند. بدیهی است که این موارد از ده‌ها تجربه کاری بدست آمده است.  

ماحصل این مطلب کمک می‌کند در زمینه انتخاب و همکاری با یک شرکت طراحی وب مسیر شفاف و ساده‌تری را طی کرد. کمتر ابهام داشت و دانست که چگونه و برچه اساس باید مجری یکی از مهم‌ترین فرانیدهای کاری و تجاری خود یعنی طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی را انتخاب کرد. اگرچه ممکن است برخی از این موارد با نظر بسیاری از افراد فعال در این زمینه کمی زاویه داشته باشد یا برخی کلا مخالف آن باشند، اما تخلی صراحت به شیرینی در لفافه بهتر است.

 توسعه‌دهنده وب یک منبع کلیدی برای موفقیت در کسب و کار و حضور حرفه‌ای در اینترنت و رسانه‌های اجتماعی به حساب می‌آید. تجارت از هر نوع چه در خیابان و چه در اینترنت، در ایران یا هرجای دیگر تجارت است و در ذات خود بی‌رحم جدی و شدیدا تحت تاثیر واقعیت‌ها. آنجه بیان می‌شود بخشی از این واقعیت‌ها است.

اهمیت جغرافیا و محل استقرار توسعه دهنده

اینترنت افراد را نامحدود نمی‌کند بلکه مرزهای فعالیت را گسترش می‌دهد. به تجربه درک شده که توسعه‌دهنده‌ها و شرکت‌های ارائه کننده خدمات فناوری خصوصا طراحان وب به مشتریانی که در محدوده جغرافیای آنها ساکن یا مستقر هستند خدمات بهتری ارائه می‌کنند.

علت دقیق این موضوع شاید به مسائل روانی بازگردد. این موضوع مخالفان زیادی خصوصا در حوزه فروش کالا دارد. فروشندگان کالا در اینترنت تلاش می‌کنند خدمات یکسانی به همه مشتریان صرف نظر از محل استقرار بدهند اما در خدمات معمولا این‌طور نیست،  خصوصا که آن خدمت از نوع فرایندمحور و مدامت دائمی نیاز باشد. ‌ این یک توصیه غیررسمی و دوستانه است. بهتر  است در محدوه جغرافیایی استقرار خود به دنبال طراح و توسعه‌ دهنده بود. این یک قانون نیست و استثناهای زیادی دارد.

وقتی خدمات طرحی وب و طراحی سایت را به شرکتی خارج از محدوده محل سکونت یا استقرار خود سفارش داد که به معنای واقعی در محدوده شما هیچ مجری مناسبی وجود نداشته باشد؛ اگر صرفا به دلیل قمیت کمتر یا شرایط بهتر تصمیم دارید به یک شرکت طراح وب در شهر یا کشور دیگری همکاری کنید باید با حداقل‌هایی از دانش وب آشنایی داشته باشید تا بدانید دقیقا فرایند طراحی یا مدیریت سایت شما به چه صورت انجام می‌شود.

برون‌سپاری از نوع دورکاری یک مهارت است. عملا اگر فرذی اطلاع نداشته باشد در هنگام ثبت سفارش به صورت دورکاری مسائل حقوقی و قراردادها چطور و چگونه باید تنظیم شود نباید به این شکل خدمات دریافت کند. این یک واقعیت است که نمی‌توان صرفا برای عدم پاسخگویی مجری یا انجام نشدن یک کار سریع شال و کلاه کرد و به شهر دیگری مراجعه کرد.

شرکت آروند در اصفهان مستقر است اما هر کس از هرجایی به این سایت مراجعه کند و تقاضای خدمات داشته باشد جواب منفی نمی‌‌شنود اما به همه مشتریان و همکاران توصیه می‌‌شود به‌دلایل زیادی بخش قابل توجهی از خدمات خود را به جغرافیای محل خود متمرکز کنند مگر این که شهر کوچک شما بازار کوچکی داشته باشد.

طراحی سایت در اصفهان برای این مجموعه یک الویت مهم با برد دوجانبه است و مشتری خدمات بهتر و ارزان‌تری دریافت می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آروند

رویکرد مجموعه آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند در «طراحی سایت» صرفا ساختن یک ابزار جانبی یا یک کاتالوگ دیجیتال برای بالا بردن پرستیژ کاری نیست. وقتی از «طراحی سایت» صحبت می‌کنیم یعنی یعنی داشتن سرقفلی یک فروشگاه رسمی، کاملا اختصاصی با مالکیت و دسترسی دائم. جایی که با اعتماد و افتخار بتوانید به آن تکیه کنید و امکانات آن را توسعه دهید. یک سایت خوب کارآمد بار زیادی ز هزینه‌های بازاریابی، تبلیغات، پشتیبانی و روابط عمومی را به عهده خواهد گرفت، حتا اگر هدف شما کسب درآمد مستقیم نباشد.