اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809184282613696

6 ترند دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰20

کد: 139809184282613696

http://bit.ly/2P5FJcZ

، تهران , (اخبار رسمی): با پیدایش مشاغل تازه و دیجیتالی شده و مخاطبان در تعامل با وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، روند بازاریابی نیز تغییر کرده و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

6 ترند دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰20
6 ترند دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰20

۱- گسترش استفاده از جستجوی صوتی

انتظار می‌رود با گسترش استفاده از جستجوی صوتی که در حال حاضر ۲۰ ٪ از جستجوها را به خود اختصاص داده است، کسب‌و‌کارها بیشتر به آن توجه کنند. استفاده از فناوری هوش مصنوعی روبه فزونی خواهد گرفت و تغییری گسترده را پدید می‌آورد. جستجوی صوتی یک قابلیت مفید است که صدا را از میکرفون دریافت می‌کند و بعد از پردازش، معادل متنی آن را ارائه می‌دهد.

هوش مصنوعی گوگل روز‌به‌روز در دریافت و ارائه، بهتر عمل می‌کند. این روند بی‌شک در SEO نیز تاثیر می‌گذارد. بنابراین بهتر است که تمامی کسب‌و‌کارها سایت خود را مناسب با این جستجوی جدید راه‌اندازی کنند و این مهم، نیاز به درک درست این مفهوم دارد.

جستجوی صوتی قطعاً در رتبه‌بندی در گوگل تاثیر خواهد داشت و بر همین اساس بر فروش نیز موثر است.

۲- دقت در اینفلوئنسر مارکتینگ

در طی چند سال گذشته، به ویژه در رسانه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ روند رو به رشدی داشته است. با توجه به ظهور اینفلوئنسرهای جدید و افزایش تعدادشان، باید دقت کرد که کدام انتخاب شود. موجی که علیه این اینفلوئنسرها شکل گرفته می‌تواند روند منفی در کار داشته باشد.

بنابراین خیلی باید دقت داشت و دیگر نمی‌توان مانند گذشته تنها ملاک‌ را اینفلوئنسر قرار داد. خوب است با کسانی همکاری کرد که واقعا حرفی برای گفتن داشته و دانش این کار را فرا گرفته باشند. این روش اگر به درستی انجام شود، می‌تواند یک روش مقرون به صرفه باشد. اما اگر به خوبی انجام نشود ممکن است روند منفی نیز به همراه داشته باشد.

۳- تبدیل شدن به یک منبع قابل اعتمادتر

کاربران از رسانه‌های جدید، از تبلیغات و محتوای دروغ خسته شده‌اند. دیگر تحمل ندارند که برای محصول‌ هزاران خواص اعجاب‌انگیز نام برد و آنها را وادار به خرید کرد. از صفت‌هایی مانند بهترین، جدیدترین و خاص‌ترین گریزانند. با توجه به این مخاطبان بدبین و رو به رشد، که همه تبلیغات را تقلب می‌پندارند باید بسیار هوشمندانه و البته صادق عمل کرد. اصالت مهم است، این را فراموش نکنید. هرچقدر محتوا واقعی‌تر باشد تاثیر مفید‌تر و بیشتری بر روی مخاطب می‌گذارد.

۴- تمرکز بیشتر بر تبلیغات محلی

در سال‌های اخیر تبلیغات محلی رو‌به فراموشی رفته است. فراموش نکنید که منطقه جغرافیای برای مخاطبان مهم است. اگر در شهر بزرگی مثل تهران زندگی کنید، کاملا اهمیت این موضوع را درک می‌کنید. افراد ترجیح می‌دهند در محله خودشان به آرایشگاه بروند و یا خرید کنند. تبلیغات محلی برای شما مشتریانی واقعی فراهم می‌کند به این معنا که آنها لوکیشن شما را می‌بینند و همان لحظه با شما تماس می‌گیرند. در فضای اینترنت روزانه صدها تبلیغ، مانند تبلیغ شما وجود دارد و مخاطب نمی‌داند که باید کدام را انتخاب کند و یکی از مواردی که می تواند باعث انتخاب شما شود، موقعیت مکانی شما است.

۵- ساخت تجربه کاربری فوق‌العاده

داشتن تجربه کاربری خوب، همان چیزی است که افراد را برای بار چندم به سوی یک سایت می‌کشاند. نظارت بر این مورد می‌تواند یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۲۰ باشد.

۶- نگذارید که فراموش شوید

این مورد بسیار ساده است. از دل برود هرآنکه از دیده برفت. این قانون در تبلیغات نیز صدق می‌کند. اگر برای مدت طولانی غیب شد و از چشم مخاطبان و مشتریان پنهان ماند به راحتی از یادها می‌روید. هر فرد به طور متوسط ​​روزانه ۱۰۰ بار تلفن خود را چک می‌کند، تصمیمات در لحظه گرفته می‌شوند بنابراین جلوی چشم مشتریان باشید.

برای پیشرو بودن در دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۲۰ می‌توان از روش‌های بسیاری بهره گرفت. برای مثال ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی، اس‌ام‌اس مارکتینگ، حضور درست در شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای منظم، مفید است.

۷- برای مخاطب عادی نشوید

چند بار تبلیغ تخفیف‌ برندهای گوناگون را دیده‌اید اما به راحتی از آنها گذشته‌اید؟ همیشه در تخفیف بودن، یکی از ترندهای سال ۲۰۱۹ است که نمی‌توان گفت همیشه نتیجه خوبی داشته است. نگذارید این اتفاق برای برند شما بیفتد. اینکه مدام در تخفیف باشید، از ارزش برند می‌کاهد. افراد باید قدر تخفیف‌ها را بدانند. نباید اجازه داد که برای‌ آنها عادی شد. مشتری باید بداند که پیشنهاد موجود یک شانس با ارزش است و هر لحظه ممکن است از دست برود.

8-در سال ۲۰۱۹، شاهد کمپین‌های برندهای بزرگ با تمرکز واقعی بر برابری جنسیتی، نژادی و غیره هستیم. برندهایی که به اندازه کافی اعتماد به نفس و هوش دارند، از این ترفند در سال آینده نیز بهره می‌گیرند و  اختلافات جنسیتی و تابو پیرامون مسائل جنسی را محو می‌کنند.

اگر برای حیوانات ارزش قائل هستید، دغدغه محیط زیست را داشته باشید و تلاش‌ خود را برای از بین بردن نابرابری جنسیتی ادامه دهید، تا همیشه در ذهن مخاطبان بمانید.

 نمی‌توان به‌صورت دقیق، ترند دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۲۰ را پیش‌بینی کرد، اما با توجه به اتفاقات امسال، می‌توان تا حدودی خود را برای سال جدید آماده کرد. باید دید در سال آینده، پیش‌بینی‌ها تا چه اندازه درست خواهند بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اترون

آژانس خلاقیت آترون با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی وب‌سایت‌های تخصصی، طراحی تبلیغات و برندینگ شما را تا رسیدن به اهداف‌تان همراهی می‌کند. هدف آترون، راه‌اندازی و توسعه کسب‌و‌کار شما با بکارگیری روش‌های خلاقانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. ما اینکار را با برقراری ارتباطی قوی و سازنده بین برند و مخاطبان انجام می‌دهیم: ‎- بیش از 40 نیروی متخصص، تحصیل‌کرده و خلاق - طراحی و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن - کمپین‌های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه - تولید و توسعه محتوا - استراتژی برند و برندسازی - سرویس فول دیجیتال مارکتینگ - برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی - تحلیل و تحقیقات بازار ‎- واحد پشتیبانی فعال

اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]