اطلاعات تماس
  • 021228*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809184282813906

برای درمان بیماری پوست سر و ساقه مو چه کاری باید انجام داد؟

کد: 139809184282813906

http://bit.ly/2E1a3zk

، تهران , (اخبار رسمی): از بیماری‌های پوستی رایج سر می‌توان به شوره، پوسته، ریزش و طاسی زودرس، چربی و خشکی کف‌سر اشاره کرد. ساقه مو نیز مشکلات خاص خود را دارد:‌ خشکی، موخوره، شکستگی مو، گره‌خوردگی، وزی و صافی و مشکلات کشسانی مو از جمله چالش‌های متداول هستند.

برای درمان بیماری پوست سر و ساقه مو چه کاری باید انجام داد؟
برای درمان بیماری پوست سر و ساقه مو چه کاری باید انجام داد؟
برای درمان بیماری پوست سر و ساقه مو چه کاری باید انجام داد؟
برای درمان بیماری پوست سر و ساقه مو چه کاری باید انجام داد؟

برای درمان این مشکلات چه کاری می‌توان انجام داد؟

از بروزترین راه‌حل‌ها و روش‌های درمانی کف سر می‌توان به درمان با کراستاس که یکی از معتبرترین کمپانی‌های اروپایی است و در جدول رتبه بندی دنیا در مقام سوم قرار دارد، اشاره کرد. طول درمان با روش کراستاس به صورت ماهیانه و به مدت ۳ تا ۴ جلسه انجام می‌شود.

یکی دیگر از روش‌ها، بهبود ساقه مو است که از پر طرفدارترین‌ متدهای درمانی در دنیاست و به دو روش انجام می‌شود:

۱-ماهیانه: که از همان لاین کراستاس استفاده می‌شود به این صورت که ابتدا موها آنالیز می‌شوند و بعد از تشخیص آسیب موها، لاین مناسب درمانی روی موها انتخاب می‌شود.

در این روش موها را در مجاورت بخار گرم و اوزون قرار داده‌ می‌شوند و بعد از یک ساعت شسته شده و با سشوار مخصوص گرما می‌بینند. بسته به نوع آسیب موها بین ۳ تا ۴ جلسه از این روش استفاده می‌شود.

برای نتیجه‌گیری بهتر از محصولات خانگی مخصوص همان لاین در منزل هم می‌تواند استفاده شود.

درمان‌های ماهیانه به طور معمول صافی ندارد اما وز مو گرفته می‌شود و تمام مشکلات ساقه موها نیز حل می‌شود.

۲- یک‌روزه: روش دوم، احیای یک روزه موهاست، این روش برای کسانی که شدت آسیب موهای بالاتری دارند پیشنهاد می‌شود. برای این سبک از درمان کاملا گیاهی، 21 لاین مواد برای انواع جنس‌های مو که همگی جایگزین کراتین‌ها شده‌اند، موجود است. تشخیص استفاده از کدام لاین مواد به کمک متخصص مو با بررسی و آنالیز مو انجام می‌شود.

اما ممکن است سوال پیش بیاید که اگر افرادی که دارای این بیماری‌ها هستند زیر ۱۸ سال و یا بانوان باردار باشند این دارو‌های گیاهی برایشان منع مصرف دارند یا خیر؟

این تکنولوژی نه تنها افراد زیر ۱۸ سال و بانوان باردار می‌توانند برای درمان موی خود اقدام کنند بلکه افرادی که دچار سرطان هستند هم می‌توانند با این روش پوست سر و یا ساقه مو سالم‌تری داشته باشند.

با این روش تمام مشکلات ساقه مو مثل موخوره، گره‌خوردگی، کش‌سانی، قطع‌شدگی و ... درمان خواهد شد، حتی برای کسانی که موهای به شدت آسیب دیده دارند و موهای آنها قادر به رنگساژ شدن هم نیست، لاین درمانی وجود دارد که در کنار رنگساژ کردن موها، آنها را صاف و سالم هم می‌کند.

در این لاین‌های گیاهی لاینی به نام نانو ریباندینگ یا دیسیپلین تراپی وجود دارد؛ یعنی صافی ۹۰ تا ۱۰۰ درصد برای موهای رنگ و دکلره شده و یا مشکی نچرال. با مواد کاملا گیاهی می‌توان موها را صاف کرد و دیگر نیازی نیست که برای صاف کردن، آنها را اتو کشید و یا ریباندینگ یا روش‌های شیمیایی دیگر مثل کراتین را انجام داد.

این لاین‌های گیاهی برعکس کراتین‌ها بر روی مو دوام بین ۶ تا یک سال دارند. به طور مثال موخوره یکی از بزرگ‌ترین و شایع‌ترین مشکلات هم خانم‌ها و هم آقایان است که با لاین آنزیم تراپی به راحتی درمان می‌شوند, این لاین با درمان موخوره‌ها و ترمیم پیوندهای مو از موخوره مجدد جلوگیری می‌کند و صافی بالایی هم به مو می‌دهد. می‌توان در کنار سالم کردن موها از صافی آنها هم لذت برد.

این خدمات درمانی کجا ارائه می‌شوند؟ آیا مطب دکتر خاصی یا سالن‌های مخصوصی برای این کار وجود دارند؟ در جواب باید گفت که مجموعه‌ای وجود دارد که تمامی این خدمات را به صورت یکجا داشته و آموزش نیز می‌دهد.

در مجموعه فیاضی خدمات درمان مو به صورت تخصصی و با به‌روزترین تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های روز دنیا و بهترین مواد گیاهی که همگی تاییدیه GMP اروپا دارند انجام و آموزش داده می‌شود.

مدیر و مدرس این مجموعه خانم مهرناز فیاضی است که فعالیت خود را در زمینه کراتین از سال ۸۵ شروع کرد و ۱۰ سال بعد در این رشته یعنی  لاین‌شناسی و درمان موها با متدهای جدید را شروع کرد و در سال  ۹۷ به عنوان بانوی کارآفرین شناخته شد. در سال ۹۸ به جنبش جهانی زیبایی پایدار (Sustainable beauty) پیوست و به عنوان فعال در این زمینه مورد تقدیر قرار گرفتند و در پاییز ۹۸ نیز به عنوان هنرمند و کارآفرین برتر کشوری معرفی شد. خانم فیاضی دارای isoهای زیر است:

Iso-9001 (سیستم مدیرت کیفیت – ایزوپایه)، Iso-10015 (آموزش)، Iso-10004 (سیستم رضایتمندی مشتری)، Iso-10668 (ارزش گذاری برند)، مدارک مستری از کمپانی‌های TAP-DNW-QAL-OXFORD-WTG و INTUNIONS ، مدارک سطح حرفه‌ای نوبل آلمان.

وی هنرمند سرشناس نوبل و دارای درجه استادی و حرفه‌ای نوبل است و همزمان به عنوان مدرس کمپانی بین المللی میکاپ فعالیت‌ دارد و در این کمپانی دارای گرید طلائی A هستند. همچنین دارای CERTIFICATEهای کمپانی Blondis , Hunma , QAL انگلستان،  INO کانادا و EQUAL استرلیا هستند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست کامل خدمات این مجموعه و تعیین وقت مشاوره می‌توانند به سایت مهرناز فیاضی به آدرس mehrnazfayazi.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهرناز فیاضی

مهرناز فیاضی، فارغ التحصیل رشته گرافیک شروع فعالیت در زمینه کراتین از سال ۸۵ آشنائی با لاین‌های جدید و درمان موها با متد جدید از سال ۹۵ بانوی برند آفرین سال ۹۷ دارای مدارک مستری از کمپانی‌های TAP-DNW-QAL-OXFORD-WTG و INTUNIONS ، دارای مدارک سطح حرفه‌ای نوبل آلمان، سطح هنرمند سرشناس نوبل و سطح درجه استادی و حرفه ای نوبل ، مدرس کمپانی میکاپ و دارای گرید طلائی A و B – کارشناس زیبائی و C-تکنسین زیبائی و D-کارت فنی و دارای CERTIFICATE های کمپانی Blondis , Hunma , QAL انگلستان و INO کانادا و EQUAL استرلیا

اطلاعات تماس
  • 021228*****
[نمایش اطلاعات]