اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809184284013908

رونمایی از رابکس با هدف پاسخگویی به نیازهای افراد در دنیای ارزهای دیجیتال

کد: 139809184284013908

http://bit.ly/2PCvtZ7

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد و سازمان‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال و با فراهم آوردن بستری امن، سریع و راحت در کمترین زمان ممکن و با امنیتی بالا برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، از سایت رابکس به آدرس rabex.io در سال 96 رونمایی شد.

رونمایی از رابکس با هدف پاسخگویی به نیازهای افراد در دنیای ارزهای دیجیتال
رونمایی از رابکس با هدف پاسخگویی به نیازهای افراد در دنیای ارزهای دیجیتال

سرعت، امنیت، کاربردی بودن و پشتیبانی 24 ساعته رابکس وجه تمایز ما با دیگر سایت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال است

به گزارش رابکس، سایت rabex.io که یک سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد و سازمان‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال و با فراهم آوردن بستری امن، سریع و راحت، کمک می‌کند تا علاقه‌مندان بتوانند در کمترین زمان ممکن و با امنیتی بالا، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

علیرضا یعقوبی، مدیر عامل رابکس در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «رابکس (Rabex) در سال ۱۳۹۶ با همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان نسل قدیم و جدید دانشگاه صنعتی شریف و تهران با هدف پاسخگویی به تمامی نیازهای افراد و سازمان‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال متولد شده است. صاحب امتیاز این شرکت، شرکت تجارت بین الملل رابین است که در سال ۱۳۹۲ در شهر تهران به شماره ثبتی ۴۴۸۲۸۹ تاسیس شده است. رابکس در حال حاضر در حوزه‌های مالی و تکنولوژی (Fintech) و بخصوص رمزارزها (Cryptocurrency) و بلاکچین (Blockchain) در حال فعالیت است. این مجموعه تا به امروز سعی داشته تا با بهره‌گیری از تجربه‌ و دانش به‌روز نیروهای خود، تا جایی که می‌تواند محدودیت‌های ایجاد شده برای ایرانیان در عرصه‌های بین‌المللی را از بین ببرد و همچنان به این راه خود ادامه خواهد داد.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «سرعت، امنیت، کاربردی بودن و پشتیبانی 24 ساعته ما وجه تمایز ما با دیگر سایت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال است.»

گفتنی است رابکس، به مناسبت این رونمایی، اقدام به عرضه ارزهای متفاوت در این زمینه کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت رابکس به آدرس rabex.io مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار