کد: 139809194285113392

خرید ابزار کارگاهی و صنعتی به صورت آنلاین

خرید پیچ گوشتی شارژی

کد: 139809194285113392

http://bit.ly/2PnVwEi

، تهران , (اخبار رسمی): وب سایت پروژان ارائه دهنده ابزارالات و مصالح ساختمانی است. خرید پیچ گوشتی شارژی یکی از محصولات این وب سایت است که می‌توان با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت از وب سایت پروژان آن را تهیه کرد.

خرید پیچ گوشتی شارژی
خرید پیچ گوشتی شارژی

شرکت پروژان یک شرکت در زمینه تامین ابزارالات موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است. سامانه پروژان علاوه بر اینکه یک فروشگاه آنلاین است، به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه شخصی، کالاها و ابزارالات مورد نیاز خود را مورد بررسی قرار دهند و  با بالاترین کیفیت و ارزان­ترین قیمت از تامین کنندگان دلخواه خود خریداری کنند.

با خرید پیچ گوشتی شارژی می‌توان بخش زیادی از کارهای فنی خانگی و حرفه‌ای را انجام داد. به دلیل اینکه مانند اهرم می‌ماند انرژی کمی برای باز کردن و بستن پیچ ها نیاز است. بنابراین جایگزین بسیار مناسبی برای پیچ گوشتی معمولی است.

برای خرید پیچ گوشتی شارژی می‌توان به وب سایت پروژان مراجعه کرد که برای خرید ابزارالات انلاین و ابزار کارگاهی و صنعتی مناسب است. علاوه بر این پروژان ابزار را با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

علاقه مندان برای دیدن محصولات بیشتر می‌توانند به وب سایت پروژان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.