اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809194285213508

مقایسه طرز تهیه پیتزا آمریکایی و ایتالیایی

کد: 139809194285213508

http://bit.ly/2LVzDKw

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه تفاوت‌های پیتزا آمریکایی و ایتالیایی بررسی شده است.

مقایسه طرز تهیه پیتزا آمریکایی و ایتالیایی
مقایسه طرز تهیه پیتزا آمریکایی و ایتالیایی

پیتزا را می‌توان یکی از پرطرفدارترین و خوشمزه‌ترین فست فودها در جهان دانست. امروزه پیتزاهای مختلفی در رستوران‌‌ها و فست فودها تولید می‌شوند. با توجه به مواد اولیه به کار رفته در هر پیتزا، نام مشخصی برای هر کدام در نظر گرفته شده است. به طور مثال پیتزا پپرونی، قارچ و گوشت و سبزیجات و ... .

نوع دیگری از پیتزاها که در رستوران و فست فود سرو می‌شوند، پیتزا آمریکایی و ایتالیایی نام دارد. احتمالا در رستوران‌ها نام پیتزا آمریکایی و ایتالیایی را دیده‌اید. اما اکثر افراد خیلی شاید فرق این دو نوع پیتزا را ندانند و یا آن‌ها را با هم اشتباه بگیرند. در ادامه ویژگی‌های هر کدام از پیتزا آمریکایی و ایتالیایی و تفاوت‌های آنها آمده است.

در واقع پیتزای آمریکایی، نوعی پیتزای ایتالیایی است که دستخوش تغییراتی شده است. پیتزای آمریکایی معمولا با پنیر بیشتری پخته می‌شود و از ژامبون، گوشت و سوسیس بیشتری در این نوع پیتزا استفاده می‌شود. یکی دیگر از تفاوت‌های پیتزا آمریکایی و ایتالیایی، تنوع آن‌ها است. تنوع پیتزا آمریکایی بیشتر از پیتزا ایتالیایی است زیرا در طرز تهیه پیتزا آمریکایی از مواد اولیه‌ی بیشتر و متنوع تری استفاده می‌شود. برای مثال می‌توان به پیتزاهای مرغ، پپرونی و گوشت اشاره کرد.

در حال حاضر آموزشگاه آشپزی  آشپزشو قنادشو ، به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی تهران که به آموزش انواع طرز تهیه پیتزا و هم چنین طرز تهیه خمیر پیتزا میپردازند و برای علاقه مندان به آشپزی، راه یادگیری را آسان و هموار کرده و برای تهیه پیتزای خوشمزه، یادگیری حرفه‌ای زیر نظر استاد مجرب در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو می‌تواند راهگشا باشد.

در این آموزشگاه به طور تخصصی طرز تهیه انواع غذاها، نوشیدنی‌ها و دسرها صورت می‌پذیرد. با مراجعه به سایت آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو می‌توان با انواع شیوه‌های طرز تهیه پیتزا آمریکایی و ایتالیایی خمیرهای آن‌ها بهره مند شد. با گذراندن دوره‌های آشپزی می‌توان مدرک بین المللی خود را از این آموزشگاه دریافت و از این مدرک برای مهاجرت از طریق آشپزی اقدام کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش