اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980919428559545

خرید سیم کارت 0912 ارزان قیمت

کد: 13980919428559545

http://bit.ly/2E314Od

، تهران , (اخبار رسمی): سیم کارت کد صفر یا کد 9 همراه اول، دارای پیش شماره 0912 هستند و اعتبار زیادی دارند. این سیم‌کارت‌ها اعتباری نیستند. بنابراین اعتبار بیشتری دارند.

هیچ تفاوتی بین سیم کارت ارزان و سیم کارت‌های گران و لوکس از نظر خدمات وجود ندارد

این مساله را نمی‌توان نادیده گرفت که در حال حاضر، سیم کارت 0912، دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌کارت‌های اعتباری است. داشتن یک سیم کارت 0912، می‌تواند به شخصیت شغلی کمک شایان توجهی بکند. اما در عین حال، افزایش قیمت سیم کارت 0912 باعث شده تا بسیاری از افراد، تمایل بیشتری نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری ارزان قیمت پیدا کنند. این در حالی است که می‌توان یک سیم کارت 0912 ارزان داشت. برای داشتن سیم کارت ارزان، لازم نیست که حتما به دنبال سیم‌کارت‌های کارکرده رفت که از تماس‌های اشتباه آن کلافه شد. نمایندگی همراه اول محبی کمک می‌کند تا یک سیم کارت 0912 ارزان داشت و به شخصیت شغلی خود کمک کرد.

سیم کارت ارزان چه معنایی می‌دهد؟

زمانی که صحبت از سیم کارت ارزان به میان می‌آید، شاید اکثر افراد تصور کنند که منظور از آن، سیم کارت اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالا باشد. اما در اینجا منظور از سیم کارت ارزان، یک سیم کارت صفر، رند و در عین حال دائمی است. خوشبختانه همراه اول مدتی است که سیم کارت‌های کد صفر و کد 9 خود را روانه بازار کرده. این سیم کارت‌ها صفر هستند. به این ترتیب شماره همراه اول، از همان ابتدا شماره خود شخص خواهد بود و شخص به خاطر زنگ‌خور‌های مداوم، کلافه نمی‌شود.

اما خریدن یک سیم کارت 0912 ارزان صفر به این راحتی نیست و باید به دنبال نمایندگی‌های معتبر همراه اولی بود که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند. در حال حاضر، نمایندگی همراه اول محبی، دارای تنوع بسیار زیادی از سیم کارت‌های ارزان قیمت است. پس می‌توان سیم کارت ارزان مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کرد.

چرا باید سیم کارت 0912 ارزان قیمت خریداری کرد؟

• سیم کارت کد صفر یا کد 9 همراه اول، دارای پیش شماره 0912 هستند و اعتبار زیادی دارند.

• این سیم‌کارت‌ها اعتباری نیستند.

• هزینه تماس، پیامک و اینترنت در سیم ارزان نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری کمتر است.

• این سیم‌کارت‌ها برای سیم کارت اولی‌ها بسیار مناسب است.

• می‌توان یک سیم کارت رند ارزان قیمت کد 9 یا کد صفر داشت.

• سیم کارت 0912 ارزان صفر است و زنگ خور اضافی نخواهید داشت.

• می‌توان از خدمات و کیفیت آنتن‌دهی سیم کارت‌های همراه اول استفاده کرد.

• هیچ تفاوتی بین سیم کارت ارزان و سیم کارت‌های گران و لوکس از نظر خدمات وجود ندارد.

راهنمای خرید سیم کارت ارزان همراه اول

شاید خیلی‌ها در مراجعه به فروشگاه‌های مختلف، قادر به پیدا کردن سیم کارت ارزان همراه اول نباشند. این بدان خاطر است که اکثر این سیم کارت‌ها، بین دفاتر رسمی همراه اول توزیع می‌شود. از طرف دیگر، در حال حاضر امکان بررسی کردن کارکرده بودن سیم کارت همراه اول توسط مشتری وجود ندارد. به همین خاطر، بهترین راه مراجعه به نمایندگی‌های مجاز فروش سیم کارت همراه اول است تا بتوان از بابت صفر بودن سیم کارتی که قصد خرید آن را دارید، اطمینان حاصل کرد.

اما با این وجود، شاید یافتن یک نمایندگی مجاز فروش سیم‌کارت‌های همراه اول در نزدیکی کار سختی باشد. شاید شرایط کاری اجازه ندهد تا بتوان در ساعت کاری، به این نمایندگی‌ها مراجعه کرده و سیم کارت مناسب خود را تهیه کرد. به همین خاطر در راستای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مشتریان، نمایندگی همراه اول محبی، اقدام به فروش آنلاین سیم‌کارت‌های همراه اول کرده. به این ترتیب می‌توان با استفاده از رایانه یا تلفن همراه خود، ثبت نام انجام داد و تا سه ساعت بعد، سیم کارت را در محل خود دریافت کرد. پس دیگر لازم نیست که در سایت همراه اول به دنبال لیست نمایندگی‌های مجاز نزدیک به خود گشت یا از فروشگاه‌های غیر مجاز خرید خود را انجام داد.

نمایندگی محبی، دارای مجوز رسمی فروش سیم کارت از جانب شرکت همراه اول است و می‌توان از بابت صفر بودن سیم کارت‌های آن اطمینان داشت. همچنین باید دانست که این نمایندگی توانسته اولین فروشگاهی باشد که در سطح ایران، مجوز فروش آنلاین سیم کارت ارزان همراه اول را به دست آورد. از این رو نمایندگی همراه اول محبی، دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز است تا اطمینان خریداران را بیش از پیش به دست بیاورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه فروش آنلاین سیم کارت

0912sim.ir سامانه خرید و فروش سیم کارت اولین سایت رسمی و مجاز فروش سیم کارت با مجوز رسمی از اتحادیه محترم دستگاه های مخابراتی ، نمایندگی رسمی همراه اول ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز رسمی از وزارت ارشاد اسلامی است.

اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی