اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809194285613720

چه دستگاه چاپ سابلیمیشنی برای یک دفتر فنی مناسب است؟

تهیه دستگاه چاپ سابلیمیشن

کد: 139809194285613720

http://bit.ly/2YDZI64

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از دستگاه‌های مناسب برای استفاده در یک دفتر فنی، دستگاه سابلیمیشن است. هنگام تهیه این دستگاه باید نکاتی را در نظر داشت و دستگاهی مناسب با کاربری مد نظر خود را تهیه کرد.

تهیه دستگاه چاپ سابلیمیشن
برای تجهیز یک دفنر فنی چه دستگاه سابلیمیشنی مناسب است؟

برای تجهیز کردن دفتر فنی، دستگاه‎های مختلفی وجود دارد که در ادامه توضیحاتی در خصوص دستگاه‌های سابلیمیشن ارائه شده است.

تاریخچه چاپ سابلیمیشن

حدود سال 87، چاپ سابلیمیشن به ایران آمد و در آن زمان تنها یک مدل 8 کاره با نام دستگاه چاپ روی اجسام وجود داشت که طیف گسترده‌ای از ابعاد کار را در بر نمی‌گرفت اما مدل موجود محبوبیت زیادی کسب کرد و به سرعت بسیاری از مردم خواستار تهیه آن شدند.

در آن زمان بیشتر برای مصارف خانگی و شخصی مورد استفاده قرار می‌گرفت اما در حال حاضر در طیف وسیعی از کار مورد استفاده قرار می‌گیرد که بخش عمده‎ای از صنعت پارچه است و تقریباً روی انواع پارچه‌ها می‌توان چاپ سابلیمیشن را انجام داد. این امر منجر به واردات دستگاه های بزرگ و گسترده سرعت بالا برای چاپ روی رول‌های پارچه‌ای شد.

کیفیت چاپ سابلیمیشن با دستگاه‌های مخصوص

آنچه این نوع چاپ را منحصر به فرد می‌کند، امکان چاپ روی انواع اجسام است که پاک نمی‌شوند، با گذشت زمان از بین نمی‌روند و هر طرحی با شفافیت و کیفیت بالا روی متریال منتقل می‌شود.

دستگاه‌های چاپ سابلیمیشن می‌توانند توسط افراد بدون در نظر گرفتن سن، جنسیت یا شغل مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین می‌توان آن را به عنوان یکی از محبوب‎ترین دستگاه‎های چاپ در 10 سال گذشته در نظر گرفت که فناوری آن هنوز هم در حال توسعه و تکمیل است.

این دستگاه‌ها در انواع سایزها موجود هستند. دستگاه‌های عرض 20 سانتی متر، قابلیت حمل دارند و به صورت خانگی هستند و مدل‌های عریض‌تر 320 سانتی‌متری نیز موجود است که از دو بخش پرینتر و پرس به صورت چسبیده به یکدیگر تشکیل شده است.

انواع مشتریان دستگاه سابلیمیشن

گروهی که قصد اضافه کردن چاپ سابلیمیشن را به کار خود دارند:

بعضی اوقات افرادی هستند که در زمینه چاپ کار می‌کنند اما تاکنون در زمینه چاپ سابلیمیشن فعالیت نکرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند این نوع چاپ را به فعالیت‌های خود اضافه کنند مانند دفاتر فنی، چاپخانه‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه‌های چند منظوره و یا دستگاه‌های عریض پیشنهاد می‌شود.

گروهی که چاپ سابلیمیشن را به خوبی نمیشناسند:

این افراد اولین باری است که با چاپ سر و کار دارند و می‌خواهند از این طریق درآمد کسب کنند.

دستگاه پیشنهادی برای این گروه از مشتریان یک دستگاه چاپ کوچک یا رومیزی است. در صورت امکان هزینه بیشتر، آنها می‌توانند دستگاه‌هایی 6 یا 8 کاره را تهیه کنند که بیشتر چاپ‎های متداول را پوشش می‌دهند، مانند لیوان، کلاه  بشقاب و تمام وسایل صفحه تخت.

گروهی که فعالیت تخصصی در زمینه چاپ سابلیمیشن دارند:

متداول‌ترین مدل دستگاه های سابلیمیشن دستگاه‌های چند منظوره است که انواع مختلفی از چاپ را می‌توان توسط آن انجام داد.

بعضی از مشتری‎ها فعالیت تخصصی‌تری را انتخاب می‌کنند. به عنوان مثال، آنها فقط روی لیوان‎ها چاپ می‌کنند یا چاپ روی اشیای مسطح را انتخاب می‌کنند.

گروهی دیگر که جز افراد حرفه‌ای محسوب می‌شوند، دستگاه‎های عریض را برمی‌گزینند که مدیا در آنها به صورت رول قرار می‌گیرد و عرض چاپ در آنها از 100 سانتی‌متر بیشتر است. این دستگاه‌ها سرعت چاپ بالایی داشته و قیمت بالایی نیز دارند.

می‌توان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید دستگاه چاپ روی تیشرت ارزان به سایت parsaprint.ir مراجعه کرد. همچنین می‌توان برای دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان این مجموعه تماس گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی