اطلاعات تماس
  • 021776*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809194286013915

رشد کسب و کار شما با معرفی به هزاران مخاطب

رساندن پیام به مشتری در عصر تکنولوژی

کد: 139809194286013915

http://bit.ly/39ky1UF

، تهران , (اخبار رسمی): با رشد گسترده و فراگیرشدن تکنولوژی‌های ارتباطی، دیگر روش‌هایی مانند پخش تراکت، کارت ویزیت و موارد مشابه کارکرد خود را نسبتا از دست داده‌اند. پس راه‌های کم هزینه و موثر در شناسایی برند ما چیست؟

رساندن پیام به مشتری در عصر تکنولوژی
رساندن پیام به مشتری در عصر تکنولوژی
رساندن پیام به مشتری در عصر تکنولوژی
رساندن پیام به مشتری در عصر تکنولوژی

گذار از تبلیغات سنتی به تبلیغات مدرن

در عصر ارتباطات و تکنولوژی، بسیاری از روش‌های پیشین زندگی ما تغییر یافته است. در این میان فضای کسب‌وکارها هم دست‌خوش تغییراتی بوده است. از جمله حوزه مورد بحث ما یعنی تبلیغات. برای مثال، شاید حدود یک دهه پیش، به صرف پخش آگهی یک برند در تلویزیون، رشد قابل توجهی در شناخت آن برند حاصل می‌شد. اما به نظر می‌رسد حالا کار سخت‌تر شده باشد. ظهور لپتاپ‌ها، تبلت‌ها و از همه مهم‌تر گوشی‌های هوشمند، توجه مخاطبان را تحت تاثیر قرار داده است. برای مثال، با کمی دقت در رفتار اطرافیانمان می‌توان حس کرد که بیشتر مخاطبان رسانه در عصر حاضر، ترجیح می‌دهند در اوقات فراغتشان در محل کار، هنگام حمل‌ونقل و ... به فضای آنلاین روی بیاورند. تا اینکه مانند دهه پیش، به صورت زنده تلویزیون تماشا کنند. احتمالا به همین دلیل است که یک گذار از عصر تبلیغات سنتی به عصر تبلیغات مدرن شکل گرفته است. جلوه این تبلیغات را می‌توان در آگهی‌های تبلیغاتی فضای آنلاین مشاهده کرد.

خود تبلیغی؛ راهکار مقابله با ضد تبلیغ

در دوران اوج گرفتن مصرف‌گرایی در سطح جهانی، بعضا تبلیغ یک محصول یا خدمت مورد ارائه، خود به ضد تبلیغ برای آن برند تبدیل می‌شود. چالشی که صاحبان کسب‌وکار باید برای مقابله با آن تدبیر کنند.

تبلیغات یکی از مهم‌ترین ابزارها در رونق بخشیدن به انواع کسب‌وکارها هستند. اما نکته مهم در این میان آن است که به دلیل ماهیت آگهی‌های تبلیغاتی، می‌توان آن‌ها را شمشیری دولبه دانست زیرا با وجود این که یک آگهی خوب، مناسب و خلاقانه می‌تواند تاثیر بسزایی روی رونق کسب‌وکار بگذارد، نباید از جنبه‌های دیگری مانند عنصر صداقت غافل شد. موردی که بعضا در آگهی‌هایی که شرکت‌های تبلیغاتی ارائه می‌دهند مورد غفلت واقع می‌شود و به تبع آن، تبلیغ محصول، کالا یا خدمات را به ضد تبلیغ خود تبدیل می‌کنند.

از آنجایی که احتمالا ما نسل خوش‌شانسی از نوع بشر بوده‌ایم که در عصر تکنولوژی زیست می‌کنیم، می‌توانیم از فضای تبلیغاتی آنلاین برای معرفی کسب‌وکارمان بهره‌مند شویم. این بدان معنی است که دیگر نیازی نداریم تا برای جلب نظر مشتری، افزایش فروش، شناسایی برند و بسیاری از جنبه‌های دیگر رونق کسب‌وکار به دیگران اعتماد کنیم. بلکه برعکس، می‌توانیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در پلتفرمی مانند هفت گردون، خود زمام کار را در دست بگیریم.

ای هفت‌گردون مست تو، ما مهره‌ایم در دست تو

همانطور که پیش از این اشاره شد، خود اظهاری صادقانه در فضای آنلاین، می‌تواند راهکار مناسبی برای شناساندن کسب‌وکار به مخاطبان باشد. به منظور تسهیل در این مورد، وب سایت هفت گردون پدید آمد. این وب سایت در سال 1385 تاسیس شد. یعنی زمانی که آگهی‌های تبلیغاتی و صفحه نیازمندی در روزنامه‌ها در این عرصه یکه تازی می‌کردند. هرچند حالا دیگر در کنار رفتن این روش تبلیغاتی سنتی، کمتر عقل سلیمی تردید دارد. موضوعی که حالا با ظهور پلتفرم‌هایی که همان کار صفحه نیازمندی‌های روزنامه را انجام می‌دهند، تصورش سخت نیست.

قدمت 12 ساله هفت گردون نشان می‌دهد، این برند آینده نگری مناسبی داشته است زیرا نیازمندی‌های بازار کسب‌وکار را به خوبی پیش بینی کرده و با ارائه پلتفرمی آنلاین برای معرفی کسب‌وکارها، پیشتاز رقبای آینده‌اش بوده است. رشد فوری کسب و کار شما در 7 گردون امکان پذیر است.

اما صرفا قدمت چنین پلتفرمی مزیت رقابتی پایداری برایش به همراه ندارد. چیزی که هفت گردون را به محلی مناسب برای تبلیغات کسب‌وکار شما تبدیل کرده است، بازدید بالای مطالب آن است. در نتیجه می‌توانید از دیده شدن در آن اطمینان خاطر داشته باشید.

بدین ترتیب، شما وارد یک بازی برد-برد با هفت گردون می‌شوید. از طرفی از اعتمادی که مخاطبان به این مجموعه دارند استفاده کرده و برای خود فرصت می‌خرید. از طرفی دیگر، با معرفی مناسب و هوشمندانه کسب‌وکار خود، شما هم به یکی از حلقه‌های این زنجیر تبدیل می‌شوید. درنتیجه می‌توانید از مزایای چنین فرصتی برای رونق کسب‌وکار خود استفاده کرده و در نهایت سود حاصل کنید؛ با تاکید مجدد بر این نکته که شما بازیگر اصلی در تبلیغ محصول یا خدمات خود خواهید بود. مسلما هیچ‌کس بهتر از شما به فضای کسب‌وکارتان تسلط ندارد و گزینه‌ بهتری برای معرفی چیزی که از آن شماست نخواهد بود.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده پرتال 7 گردون به سایت این مجموعه به آدرس www.7gardoon.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

7گردون

به لطف الهی وب سایت هفت گردون در دوشنبه بیست و ششم تیر 1385 مطابق با بیستم جمادی الثانی 1427 هجری قمری و هفدهم ژولای 2006 میلادی ، مصادف با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) متولد شد. وب سایت هفت گردن بر اساس ایجاد ارتباط صحیح بین اطلاعات و دیتاهای تجاری پایه گذاری شده است و با استفاده از تکنیک های فن آوری اطلاعات ، قصد دارد در حوزه مدیریت اطلاعات تجاری به مرجع قابل اطمینان تبدیل شود. سایت هفت گردون آمادگی خود را در جهت دریافت هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد در راستای توسعه و ارتقا سطح کیفی خدمات ارائه شده اعلام می نماید و دست یافتن به این مهم را تنها راه رشد می داند و در این راه دست همه دوستان را به گرمی می فشارد.

اطلاعات تماس
  • 021776*****
[نمایش اطلاعات]