اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809194286212417

معرفی کتاب‌های کمک درسی اقتصاد دهم رشته انسانی

کد: 139809194286212417

http://bit.ly/2LSCaVR

، تهران , (اخبار رسمی): در بین دوره‌های تحصیلی، دوره دوم متوسطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سال دهم به دلیل گذر از دوره اول به دوم متوسطه، هنوز هم برخی از دانش آموزان در حال و هوای دوران گذشته هستند.

معرفی کتاب های کمک درسی اقـتصاد دهم (رشته انسانی)
معرفی کتاب‌های کمک درسی اقتصاد دهم رشته انسانی

انتخاب رشته و ورود به رشته‌ای که آینده تحصیلی و شغلی دانش آموز را تحت شعاع قرار می‌دهد، خود به تنهایی عاملی استرس‌زا برای او است؛ در ضمن در این دوره،‌ دانش آموزان به طور جدی با مفهوم کنکور آشنا می‌شوند.

علم اقتصاد بخشی از دانش بشری است که در طول دو قرن اخیر اهمیت زیادی یافته است. این رشته شاخه‌ای از علوم اجتماعی است اما بین رشته‌های مختلف این علوم، جایگاه ویژه‌ای دارد. دلیل این امر نیز اهمیت یافتن روز افزون مسائل و موضوعات اقتصادی در زندگی بشر امروز است.

سرفصل‌های مطرح شده در اقـتصاد دهم (رشته انسانی):

 • مبحث اول: آشنایی با اقتصاد
 • مبحث دوم: نهادهای پولی و مالی
 • مبحث سوم: توسعه اقتصادی
 • مبحث چهارم: مدیریت کلان اقتصادی
 • مبحث پنجم: اقتصاد جهان و ایران

سعی مولفان این کتاب این بوده است که مفاهیم و اصطلاحاتی از مباحث اقتصادی را به دانش آموز معرفی کنند و به این وسیله، زمینه لازم درک مسائل و مباحث اقتصادی را فراهم آورند؛ بنابراین، کتاب حاضر مجموعه مفیدی از اطلاعات لازم را برای درک مسائل واقعی مطرح در جامعه امروزی در اختیار دانش آموز قرار می‌دهد. به منظور یادگیری هرچه بهتر مباحث مطرح شده و درک بهتر آنها، هر فصل کتاب با یک سوال انگیزه‌آور آغاز شده است. در عین حال در هر فصل نیز فعالیت‌ها و پرسش‌هایی را گنجانده است.

بهترین کتاب‌های کمک درسی اقتصاد دهم (رشته انسانی)

 • انتشارات خیلی سبـــز:
 • کتاب ماجراهای من و درسام (خیلی سبز) اقتصاد دهم:

کتاب ماجراهای من و درسام اقتصاد دهم، از سری کتاب‌های آموزش و پرسش انتشارات خیلی سبز است؛ این کتاب شامل درسنامه جامع و کاربردی، نمونه سوالات امتحانی، نمونه امتحانات نوبت اول و دوم به همراه پاسخنامه تشریحی است.

 • کتاب تست (خیلی سبز) اقتصاد دهم:

کتاب تست اقتصاد دهم از سری کتاب‌های تست انتشارات خیلی سبز است که شامل درسنامه‌های جامع و کامل و تست‌های تالیفی و کنکوری و پاسخ تشریحی مناسب برای آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری.

 • انتشارات گاج:
 • کتاب سیر تا پیاز (گاج) اقتصاد دهم:

کتاب سیر تا پیاز اقتصاد دهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل ۵۸۵ سوال امتحانی با جواب تشریحی، ۴۳۴ تست تالیفی با جواب تشریحی، ‌تست‌های آزمون سراسری داخل و خارج از کشور؛ مناسب برای کسب موفقیت در آزمون سراسری.

 • کتاب پرسمان (گاج) اقتصاد دهم:

کتاب پرسمان اقتصاد دهم از سری کتاب‌های امتحانی انتشارات گاج است؛ این کتاب شامل درسنامه‌های مختصر و مفید به همراه بانک سوالات امتحانی با امتحانی با پاسخنامه کاملا تشریحی.

 • انتشارات مشـاوران:
 • کتاب هدفدار (مشـاوران) اقتصاد دهم:

کتاب هدفدار جامع اقتصاد دهم، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات مشاوران است، این کتاب شامل درسنامه جامع و کاربردی، پرسش‌های تشریحی متنوع، سوالات چهارگزینه‌ای کنکور سراسری و تالیفی به همراه پاسخنامه تشریحی است.

خرید کتاب کمک درسی اقتصاد دهم رشته انسانی

مقطع دوره دوم متوسطه برای دانش آموزان، از جهت آنکه کتاب‌های کمک درسی که استفاده می‌کنند تاثیر مهمی بر آینده تحصیلی و شغلی آنها دارد، بسیار مهم است؛ پس بهتر از این مقطع را جدی گرفته و از همین حالا برای موفقیت در آن برنامه‌ریزی شود و خرید کتاب کمک درسی اقتصاد دهم (رشته انسانی) دوره دوم متوسطه را در برنامه دانش آموز قرار داد.

وبسایت دانش لند با بهره‌مندی از دسته بندی‌های متعدد و همکاری با ناشرین معتبر سراسر کشور بانکی جامع از کتاب‌های کمک آموزشی در اختیار والدین و دانش آموزان قرار داده است، یکی دیگر از مزیت‌های دانش لند داشتن تخفیف همیشگی ۲۰ درصد بر روی تمام محصولات از جمله کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش