اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809194287912280

نکاتی برای خرید گوسفند زنده اینترنتی

کد: 139809194287912280

http://bit.ly/2YDXK5i

، تهران , (اخبار رسمی): در این سال‌ها بسیاری از صنایع روی به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی آورده‌اند. این ویژگی به دامداری‌ها هم رسیده است و بسیاری از دامداران محصولات و دام‌های خود را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

نکاتی برای خرید گوسفند زنده اینترنتی
خرید گوسفند اینترنتی

اما شاید خرید دام زنده از اینترنت کمی غیرعادی به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه این نوشته برخی نکات و ویژگی‌های خرید گوسفند زنده در تهران به صورت آنلاین بیان می‌شود.

نکات خرید دام زنده آنلاین

به این دلیل که شخص، زمانی که در حال خرید اینترنتی دام است، پیش از تحویل گرفتن آن نمی‌تواند دام را ببیند. بنابراین حتما اقدام به خرید دام باید از مکان‌هایی باشد که زیر نظر دام پزشکی فعالیت می‌کنند.

به این دلیل که مراکزی که زیر نظر دامپزشکی کار می‌کنند معمولا دام‌هایشان را به طور منظم توسط دامپزشک و از نظر سلامتی مورد بررسی قرار می‌دهند. در صورتی که خرید از مراکز غیر معتبر انجام شود، ضررهایی را در پی نخواهد داشت.

مراکز معتبر و دارای تاییدیه حتما باید دام‌هایشان را با مواد غذایی ارگانیک پرورش دهند و دام‌های شناسنامه دار ارائه کنند. به این دلیل که مراکز پرورش دام که فروش اینترنتی دارند معمولا دارای فروش بالایی هستند، همه دام‌هایشان جوان و با کیفیت هستند و هیچ یک به سن پیری نرسیده‌اند.

یکی از مراکز معتبری که سابقه درخشانی در فروش گوسفند زنده در تهران دارد، مرکز فروش دام iransheeplive.com است که خدمات ارسال دام به همراه قصاب را ارائه می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران شیپ لایو

مجموعه ایران شیپ لایو افتخار چند دهه خدمت رسانی به مشتریان عزیز در زمینه خرید گوسفند زنده در تهران را دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی