اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980919428807009

سلسله رویدادهای ParadigmDay با حمایت آژانس تبلیغاتی باروک برگزار می‌شود

کد: 13980919428807009

http://bit.ly/349dDlq

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): آژانس تبلیغاتی باروک در راستای مسئولیت اجتماعی مجموعه خود و همچنین به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران آن، اقدام به برگزاری یک سلسله رویداد تحت عنوان ParadigmDay (روز الگو گرفتن) کرده است.

سلسله رویدادهای ParadigmDay با حمایت آژانس تبلیغاتی باروک برگزار می گردد
آژانس ارتباطات و تبلیغات سرآواهنر

 تسهیلگر اولین دورهمی این رویداد میلاد تیرانداز، مدیر مجموعه باروک است، گفتنی است شرکت در این رویداد برای عموم رایگان است

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، سلسله رویدادهای ParadigmDay یک رویداد تعامل محور است که در هر دور این رویدادها، از مجموعه الگوهایی در جهت موفقیت شخصی و کاری به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود تا با به‌کارگیری این الگوها سطح رضایت‌شان را از زندگی افزایش دهند.

در این رویدادها دریچه‌ای برای شرکت‌کنندگان باز می‌شود تا دانش و تجربه خودشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند به نحوی که هر شرکت‌کننده می‌تواند الگویی برای دیگران باشد.

در رویداد ParadigmDay در هر جلسه در مورد یک موضوع با عنوان‌های توسعه فردی، تبلیغات، برندینگ و کارآفرینی صحبت خواهد شد.

اولین دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۵ عصر با موضوع «چرا بیشتر وقت‌ها ازخودم و توانایی‌هام ناراضیم؟» در ۴راه نوبهار در محل شهر کتاب برگزار می‌شود.

تسهیلگر اولین دورهمی این رویداد میلاد تیرانداز، مدیر مجموعه باروک است، گفتنی است شرکت در این رویداد برای عموم رایگان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]