اطلاعات تماس
  • 021774*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809194288713909

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی فرزندپروری:

کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان (ویژه والدین) پنجم دی 1398 

کد: 139809194288713909

http://bit.ly/35ndLiJ

، تهران , (اخبار رسمی): همایش «کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان (ویژه والدین)» با هدف «آموزش مهارت چگونگی برقراری ارتباط موثر و سازنده والدین با نوجوانان»، پنجم دی 1398 در تهران برگزار می‌شود. در این کارگاه به والدین آموزش داده می‌شود که چگونه بدرفتاری‌های نوجوان را اصلاح کنند.

«کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان(ویژه والدین)» پنجم دی 1398 
اطلاعات بیشتر درباره کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان در تصویر آمده است.

به گزارش دبیرخانه همایش کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان (ویژه والدین)، این همایش که توسط رویا غندالی برگزار می‌شود، میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی فرزندپروری با هدف آموزش والدین و نحوه مواجهه آنها با بدرفتاری‌های نوجوانان خواهد بود.

رویا غندالی، دبیر این همایش، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: «در کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان به والدین آموزش داده می‌شود که بدرفتاری‌هایی که از برخی از نوجوانان سر می‌زند را چگونه اصلاح و مدیریت کنند. این بدرفتاری‌ها می‌تواند شامل پرخاشگری و نافرمانی باشد.»

وی این زمینه افزود: «برای ورود به بحث ویژگی‌های رفتاری نوجوانان لازم است در ابتدا تغییرات جسمی، روانی، ذهنی و شناختی که در نوجوانان رخ می‌دهد نیز مطرح شود.»

همایش کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان (ویژه والدین) که برای اولین بار برگزار ‌می‌شود، تلاش دارد تا والدین را با تکنیک‌ها و روش‌هایی آشنا کند که بتوانند ارتباط سازنده‌ای با نوجوان خود برقرار کنند و از روش‌های کارآمد و موثر مشکلات و تعارضاتی که بین والد و فرزند نوجوان ایجاد می‌شود را حل کنند.

رویا غندالی در زمینه جزئیات برگزاری این همایش و تمایز آن با رویدادهای دیگر اضافه کرد:« این همایش راس ساعت نه صبح پنجم دی ماه شروع می‌شود و در آن دو روانشناس شناختی و بالینی کارگاه را برگزار خواهند کرد.  به ویژه درباره تغییرات شناختی (عملکرد مغزی) در دوره نوجوانی توضیحاتی ارائه خواهد شد

همایش کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان (ویژه والدین)، در روز پنجم دی 1398 در یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، در تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آن می‌توانند به سایت www.royaghandali.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رویا غندالی

من رویا غندالی کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی و همچنین کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی هستم. سابقه فعالیت شغلی من به عنوان پژوهشگر به مرکز تحقیقات صدا و سیما مربوط می شود. علاوه بر این به عنوان نویسنده و سردبیر برنامه های رادیویی در رادیو سلامت نیز همکاری داشتم.

اطلاعات تماس
  • 021774*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | روانشناسی و موفقیت