اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980920428887855

حضور شرکت تک نوع خاورمیانه در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی

کد: 13980920428887855

http://bit.ly/36pzpTy

، تهران , (اخبار رسمی): صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه در پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی حضور خواهد داشت.

پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی ، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی
پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی ، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی با حضور شرکت تک نوع

صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه در تاریخ 26 الی 29 آذر ماه در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی که در نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 38A غرفه 18 برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات صنایع پزشکی نظیر ترالی اورژانس، سکوبندی آزمایشگاهی، هود پاتولوژی و... از سال 1370 در ایران فعالیت می‌کند و توانسته نقش پرنگی در تجهیز بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی داشته باشد.

شرکت تک نوع خاورمیانه همه را به دیدن غرفه این شرکت در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی دعوت می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه

صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه در سال 1370 تاسیس، و در سال 1373 به عضویت وزارت صنایع درآمده و موفق به دریافت گواهی فعالیت صنعتی شده، در سال 1374 به تائید رسمی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی رسیده و در سال 1382 به عضویت رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی درآمده است.همچنین دریافت چندین لوح افتخار از سازمان­ها و مراکز مختلف از جمله جامعه مخترعین و مبتکرین بابت اختراع چندین محصول و دریافت ISO13485-2003 و ISO9001-2003 و CEبرگ زرینی از سوابق این شرکت می­باشد . فعالیت عمده این شرکت در زمینه طراحی و تولید کلیه تجهیزات پزشکی، انواع هود و سکوهای آزمایشگاهی، بیمارستانی، تحقیقاتی، آشپزخانه ­های صنعتی و سلف سرویس می­باشد که به طور خلاصه به بخش مختصری از فعالیت­های این شرکت به شرح پیوست اشاره می­گردد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]