اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809204289110239

کاغذ دیواری آبی آسمانی

کد: 139809204289110239

http://bit.ly/2LH8w5y

، تهران , (اخبار رسمی): دسته‌ای دیگر از طیف آبی وجود دارد که به آن آبی آسمانی می‌گویند که همانطور که از نامش پیداست بیانگر آبی آسمان و دریای بی‌کران است که می‌تواند در آرامشی که منتقل می‌کند شخص را غرق کند.

کاغذ دیواری آبی آسمانی
کاغذ دیواری آبی آسمانی

این طیف رنگی از آبی، از لطیف‌ترین و زیباترین طیف آبی است و مانند دیگر طیف رنگ آبی، کاربردهای زیادی در دکوراسیون دارد و تقریبا برای تمام سنین و گروه سنی و هر دیزاینی مناسب است.

یکی از بهترین انتخاب‌ها، کاغذ دیواری آبی رنگ است، در انتخاب رنگ آسمانی باید به ایجاد هارمونی بین کاغذ دیواری معمولی و یا کاغذ دیواری پوستری با دیگر لوازم منزل حتما توجه شود. زیرا اگر انتخاب درستی نباشد ممکن است فضای نامتعارفی را ایجاد کند.

این رنگ سرشار از انرژی و آرامش است و برای فضاهایی که دغدغه زیادی دارند، بهترین گزینه است.

کاغذ دیواری آبی آسمانی اگر با رنگ‌های سفید، طوسی، یاسی و این قبیل رنگ‌ها که تناژ سرد و خنثی دارند، استفاده شود منجر به ترکیب فوق العاده‌ای برای دیزاین محل کار و منزل می‌شود.

رنگ آبی آسمانی در منزل، برای فضای نشیمن و پذیرایی انتخاب بسیار سنجیده‌ای است. همچنین در ایجاد شور و هیجان و هم چنین اشتها تاثیر زیادی دارد. در نتیجه اگر شخصی جزو آن دسته افرادی است که به تناسب اندام اهمیت می‌دهد، بهتر است از این رنگ در فضای غذاخوری خود استفاده نکند.

این سبک از کاغذ را در طرح‌های ساده و گلدار، با توجه به دیزاین و سلیقه شخصی خود می‌توان مورد استفاده قرار داد، در نتیجه برای ایجاد دکورسیونی کلاسیک، از ترکیب کاغذ دیواری آبی سفید استفاده ‌می‌شود.

برای فضاهای دلگیر و کوچک بهترین گزینه طیف رنگی آبی است، زیرا باعث روشنی و بزرگ‌تر شدن فضای مورد نظر می‌شود و البته که این رنگ آرامبخش، برای فضای اتاق خواب بهترین گزینه می‌تواند باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]