اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809204289213749

چه رنگ کابینتی برای خانه خود انتخاب کنیم؟

کد: 139809204289213749

http://bit.ly/2LU2H5b

، تهران , (اخبار رسمی): انتخاب کابینت بسیار اهمیت دارد ولی مهم‌تر از آن مسئله‌‌ی تطبیق با دیگر دکوراسیون موجود در خانه است. به این منظور که برای داشتن دکوراسیونی زیبا و منحصر به فرد باید طرح و رنگ کابینتی که انتخاب می‌شود با دیگر وسایل و اشیا موجود در منزل هم خوانی داشته باشد.

کابینت چه رنگی قشنگه؟
چه رنگ کابینتی برای خانه خود انتخاب کنیم؟

در واقع کابینت و دکوراسیون باید با یکدیگر هم خوانی لازم را داشته باشند. برای مثال اگر دکور و مبلمان اصلی منزل دارای طیف رنگی سفید است بهتر است از انواع طرح‌های کابینت مدرن سفید استفاده شود. البته رنگ سفید قابلیت تطبیق با انواع رنگ‌ها را دارد.

کابینت دارای انواع مختلفی است که تقریبا برای هر فضا، کابینت مختص خودش را طراحی می‌کنند. برای مثال طرحی که برای کابینت یخچال انتخاب می‌شود با کابینت زیر سینک یا کابینت زیر گاز و یا کابینت سرویس بهداشتی از نظر ابعاد و ظاهر متفاوت است و همچنین این مسئله در خانه‌های مختلف و آشپزخانه‌های مختلف نیز متفاوت است. برای مثال کابینت یخچال در خانه‌ای که از یخچال ساید بای ساید استفاده می‌کنند با خانه‌ای که در آن از یخچال معمولی استفاده می‌کنند متفاوت است.

هم چنین نوع چوبی که برای کابینت و کمد دیواری انتخاب می‌شود نیز با هم متفاوت است به دلیل اینکه کابینت‌های موجود در آشپزخانه معمولا در مقابل رطوبت مقاوم‌تر هستند.

به همین دلیل از انواع کابینت روشویی پی وی سی یا کابینت ظرف شویی پی وی سی در این قسمت استفاده می‌کنند.

در گذشته برای آشپزخانه خصوصا برای کابینت ظرفشویی از ام دی اف استفاده می‌کردند، که مقاومت بالایی در مقابل آب خوردگی نداشت و بعد از مدتی دچار باد گرفتگی می‌شد و به عبارتی چوب پوسیده می‌شد.

مدتی بعد طراحان برتر برای جلوگیری از این مشکل، از انواع لایه‌های پی وی سی بر روی چوب یا ام دی اف استفاده کردند که تا حدودی از بروز این مشکل جلوگیری شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل