اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809204291913928

آغاز به فعالیت فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی اصل خودرو در ایران

رونمایی از سایت اورجین پارت با هدف ارائه و فروش لوازم یدکی اورجینال

کد: 139809204291913928

http://bit.ly/2tisY6G

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف ارائه و فروش لوازم یدکی اورجینال در ایران و معرفی بهترین محصولات اصل، از سایت اورجین پارت به آدرس originpart.com در تاریخ 20 آذر 1398 رونمایی شد.

رونمایی از سایت اورجین پارت با هدف ارائه و فروش لوازم یدکی اورجینال
فروشگاه اینرتنتی لوازم یدکی اورجین پارت

به گزارش اورجین پارت، سایت originpart.com که یک سایت فروشگاه لوازم یدکی خودرو اورجینال است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ارائه و فروش لوازم یدکی اورجینال در ایران و معرفی بهترین محصولات اصل را تسهیل کند.

محمد علی هاشمی، مدیر توسعه کسب و کار اورجین پارت در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «نوسانات نرخ ارز باعث کمبود لوازم یدکی خودرو در بازار می‌شود. از دیگر معایب بازار لوازم یدکی امروز می‌توان به فروش محصولات تقلبی با قیمت بالا و کلاه گذاری سر مردم یاد کرد. اورجین پارت با هدف ارائه لوازم یدکی اورجینال و اصل با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان کار خود را آغاز کرده است. اگر چنانچه به دنبال خرید لوازم یدکی اصل و با کیفیت هستید ما را به دوستان و اعضای خانواده خود معرفی کنید.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « تنها هدف ما تنظیم بازار و ارئه لوازم یدکی اصل با کیفیت است که در حال حاضر همه مردم به ان نیاز دارند چرا که بازار از اجناس تقلبی بی کیفیت پر شده است.»

گفتنی است اورجین پارت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به فروش ویژه تمام محصولات خود کرده است و هر روز از یک محصول با کیفیت خود رو نمایی می کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت اورجین پارت به آدرس originpart.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اورجین پارت

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی اورجین پارت تنها فروشنده محصولات با کیفیت و اصل

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]