اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809204292513930

باربری جابه جا بار در غرب تهران

کد: 139809204292513930

http://bit.ly/2rR0pg2

، تهران , (اخبار رسمی): جابه جا بار یکی از بهترین باربری‌های تهران است که می‌توان برای کارهای حمل بار و جابجایی از خدمات آنها استفاد ه کرد.

باربری جابه جا بار - باربری غرب تهران
باربری غرب تهران جابه جا بار

باربری جابه جا بار در غرب تهران با داشتن نیرویی متخصص و استفاده از بهترین پرسنل برای اسباب کشی و حمل بار به صورت حرفه‌ای حتی در ایام تعطیلات در خدمت همگان جهت اسباب کشی و حمل بار است.

کرایه وانت بار 

می‌توان از خدمات حمل بار باربری جابه جا بار با بهترین ماشین‌های اسباب کشی استفاده کرد. وانت بار، خاور و کامیونت با قیمت منصفانه در باربری غرب تهران در اختیار قرار می‌گیرد.

کارگر اسباب کشی و حمل بار 

از دیگر خدمات جابه جا بار داشتن نیروی متخصص و کارگر حمل بار و اسباب کشی است. کارگران اسباب کشی با داشتن سابقه و درایت لازم جهت حمل بار سابقه درخشانی از خود برجا گذاشته‌اند.

کارگر بسته بندی 

یکی از مهمترین مراحل در روند اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه است که کاری تخصصی است و نیازمند به داشتن دانش و مهارت است. کارگر و نیروی بسته بندی در باربری غرب تهران در کار خود تخصص دارند و در طی سال‌ها فعالیت توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را کسب کنند.

مناطق تحت پوشش جابه جا بار 

جابه جا بار، با سابقه ده سال کار حمل بار و بسته بندی در تهران، بویژه غرب و شمال، توانسته اکثر محله‌هایی که در این مناطق پایتخت هستند را تحت پوشش خود قرار دهد و آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در تمامی مناطق و حومه‌های غرب تهران است.

این مجموعه در مناطقی چون شهرک غرب، سعادت آباد، آریا شهر، جنت آباد، شهران، شهرک شهید ستاری، صادقیه،  ستارخان، اشرفی اصفهانی و میدان آزادی فعالیت دارد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت باربری جابه جا بار به آدرس jabejabar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

باربری جابه جا بار

جا به جا بار به عنوان بهترین باربری در تهران متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری در تهران به صورت شبانه روزی و 24 ساعته خدمات جابجایی وسایل و اثاث و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون در باربری تهران انجام می دهد و تمامی خدمات بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی را با بهترین کیفیت ارائه میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار