اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809204292813531

تماشای رایگان فیلم «شبی که ماه کامل شد» در فیلم گردی

کد: 139809204292813531

http://bit.ly/2PiaUlF

، (اخبار رسمی): در این فیلم که ترکیبی از یک درام سیاسی، رخدادهای تاریخی و یک داستان عاشقانه اما دلهره‌آور است، نرگس آبیار با روایتی نفس‌گیر جایگاه خود را به عنوان یک استعداد نوظهور در سینمای ایران تثبیت می‌کند.

تماشای رایگان فیلم « شبی که ماه کامل شد » در فیلم گردی
تماشای رایگان فیلم « شبی که ماه کامل شد » در فیلم گردی

فیلم شبی که ماه کامل شد بر اساس یک رخداد واقعی برای عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری، نوشته و ساخته شده است. نرگس آبیار در فیلم شبی که ماه کامل شد در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر، با نامزدی در ۱۳ رشته این جشنواره، توانست ۶ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی را به خود اختصاص دهد.

در خلاصه‌ی این فیلم آمده است: «دختر جوانی از جنوب شهر تهران که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه اتفاقاتی برای آنها رقم می‌خورد.»

علاوه بر این‌ها، همانند این فیلم در سینمای ایران انگشت‌شمار است. فیلمی که با جسارت محض به سراغ یک موضوع واقعی برود در قبال آن برداشت و قضاوت شخصی ارائه کند و بیننده را دعوت کند در باب آن موضوع به یک قضاوت شخصی برسد. بازیگران هم به‌اندازه خود فیلم، بینندگان را شگفت‌زده می‌کنند از هوتن شکیبا که از کاراکترش در لیسانسه‌ها، فرسخ‌ها دور شده تا الناز شاکردوست که بی‌شک ستاره بی‌چون‌وچرای «شبی که ماه کامل شد» است.

عوامل فیلم

از جمله بازیگران این فیلم می‌توان الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی و فرید سجادی حسینی را نام برد. کارگردان این فیلم، نرگس آبیار، فیلمنامه از نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی، تهیه کننده محمدحسین قاسمی و مدیر فیلمبرداری سامان لطفیان است و همچنین محسن چاوشی برای شبی که ماه کامل شد می‌خواند.

علاقه مندان برای مشاهده این فیلم می‌توانند به سایت تماشای آنلاین فیلم گردی مراجعه و از اشتراک یک ماهه رایگان بهره‌مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]